18 Temmuz 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / İstanbul’un Sesinin çıkışı hızla sürüyor…

İstanbul’un Sesinin çıkışı hızla sürüyor…

İstanbul’un Sesinin çıkışı hıza sürüyor91.8’den yayın yapan İstanbul’un Sesi Radyosu çıkış trendini sürdürmeye devam ediyor.“Başkanlar Konuşuyor “Komseptin’de  Ali Babanın hazırlayıp sunduğu programın bu haftaki canlı yayın  konuğu  İstanbul / Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç  idi.Kılıç yaklaşık  2 saat kaldığı yayında  Ali Babanın  sorularına samimi bir şekilde cevap verdi.Program  boyunca  Kağıthanenin geleceğini konuşan belediye başkanı: Kılıç  ”Bir zamanlar Kağıthane denilince insanlar şöyle bir düşünürdü.Ancak şimdi  Kağıthaneye yatırım yapmak isteyenlerin taleplerini karşılamakta güçlük çekiyorum”dedi.Kağıthanenin tarihi derinliğinin çok gerilerde olduğunu belirten Kılıç bakın şimdi bahar geldi.Bizim belediye olaraj geleneksel hale gelen bazı etkinliklerimiz var örneğin bir cirit ,bir güreş bunlar belediyemizin etkinliğinin bir markalarıdır”dedi.Kentsel dönüşüme’de değinen  Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç”İstanbul’da Kentsel  dönüşümü isteyen  belediyeler’den ilki belki de biziz  çünkü İstanbul’un kurtulması ,Ancak Kentsel Dönüşümün bir an önce başlamasıyla gerçekleşir”dedi. Program  sunucu ve yapımcısı Ali Babanın sorularını cevapladıktan sonra  dinleyicilerinde so rularını cevaplayan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç program sonunda dinleyicilere ve İstanbul’un Sesi Radyosunun bu yaptığı programı  çok önemli sosyal bir hizmet olduğunu belirterek bu örnek sosyal hizmeti diğer yayın organlarının da gerçekleştirmesi gerektiğini söyledi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir