1 Nisan 2023 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Kadının adı Var,Kendide Var.

Kadının adı Var,Kendide Var.

Kadının adı Var,Kendide Var.19 Temmuz 2012 Perşembe günü saat 14:00’ de Esenler Türk-İsveç İlköğretim Okulu’nda Kaymakamlığımız Proje ve Koordinasyon Birimi tarafından hazırlanan “Kadının Adı da Var Kendi de Var” Projesinin kapsamlı tanıtım toplantısı yapıldı.

Toplantıya İlçe Kaymakamı  Nazım MADENOĞLU başta olmak üzere; Esenlerdeki daire amirleri, Okul müdürleri, Siyasi parti temsilcileri, Mahelle muhtarları, Okul aile birliği başkan ve yardımcılar,Esenlerdeki STK başka ve yardımcıları  basın mensupları ve davetliler katıldı.

Kaymakamlık Proje  Ssorumlusu Fadime ASLANTAŞ’ın projeyi anlatan sunumunun ardından davetlilerden Proje ile ilgili görüş ve önerileri alındı. Böylece projenin şekillenmesinde kamuoyunun istek ve beklentilerinin etkili olması amaçlandı.

Proje, Esenler ilçesinde ikamet eden şiddete maruz kalmış veya kalma ihtimali olan kadınların şiddetten korunması, tehlike altında bulunan kadınların tehlikelerden uzaklaştırılması ve bunlardan kurtulma v.b. konularda eğitim almalarının sağlanması ve sonrasında meslek edindirme kursları sayesinde daha rahat iş bulmalarına yardımcı olmak ve ekonomik bağımsızlıklarını kazanmalarını sağlayarak kendi ayakları üzerinde duran, kendilerine güvenen kadınlar olmalarının sağlanmasıdır

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir