7 Aralık 2023 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Kaldığımız yerden başlıyoruz

Kaldığımız yerden başlıyoruz

Kaldığımız yerden  başlıyoruz

1993 yılın dan bu zaman kadar”ESENLERİ’İN SESİ” adı ile  sürdürdüğümüz   yayıncılık  hayatımızın yazılı  hayatına  kaldığımız yerden tekrar   başlıyoruz.Yaklaşık bir yıldır  ara verdiğimiz  yazılıuntitled  basın  hayatına  geri dönen “ESENLER’İN SESİ gazetemiz bilindiği üzere elektronik ortam’da Gerek internetten, Gerek  Tvitter’dan, Gerekse Fesbook ortamın’dan okuyucularıyla birlikteydi. ”ESENLER’İN SESİ GAZETESİ” Bun dan böyle tekrar okuyucularıyla buluşacak olması okuyucularını oldukça k memnun etti. Türkiye tarihinin belki’de en önemli seçimlerin’den biri olacak olan   2014 belediye seçimleri   siyasi partilerde aday belirleme  konusunda  çok dikkatli olma zorunluluğunu ortaya koydu.

Bu nokta’da ESENLERİ’İN SESİ’nin dikkatle izlemesi gerektiği ve kamu oyuna aktarma zorunluluğu hissettiği manşetlerin bazıları şöyle:

1-2014 Belediye  s eçimlerinde  siyasi partiler  aday kriterilerinde nelere dikkat edecekler?

2-Esenler’de her parti  belediye başkan  adayını çıkaracak mı?

3-Seçimlere sekiz ay kala siyasi partiler Adalet ve Kalkınma Partisinin Esenler’deki  iktidarına son vermek için ne tür strateji uygulayacaklar?

4-Esenler’deki iktidara karşı muhalefet ortak aday noktasın’da kime ne teklif götürdü?Teklif  götürülen isim ne cevap verdi?

5-Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler’de  tekrar iktidar olur mu?

6-Esenler Dernekler Federasyonu (ESDEF)’in  varlığının son zamanlar’da tekrar tartışmaya açılmasına (ESDEF) başkanının cavabı ne olacak?ESDEF’e bağlı dernek başkanlarının görü şleri ne?Bu ve bunun gibi soruların hepsi çok yakın’da “ESENLER’İNSESİN”’de.

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir