21 Mart 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Cumhuriyet Halk Partisi yeni yerinde

Cumhuriyet Halk Partisi yeni yerinde

Cumhuriyet Halk Partisi yeni yerinde

CHP Esenler Dörtyol Meydanda faliyetini sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Esenler Örgütü  uzun süredir sürdürdüğü  tadilat  çalışmalarını  bitirdikten sonra Esenler sondurak’ta bulunan yeni yerine taşındı.

Bu noktada Cumhuriyet Halk Partisi Esenler İlçe Başkanı Bülent ÜTEBAY gazetemize kısa bir açıklama yaptı. ÜTEBAY yaptığı açıklamada şunları söyledi “evet tekrar   kaldığı yerden  yayın hayatına başlayan    ESENLER’in SESİ gazetesini uzun süre okuduk ve  takip ettik .Kısa süre  yayınınan ara vermişti  tekrar yayın hayatınıza dönmeniz’den dolayı sizleri tebrik ediyorum“Umudun tazelendiği, siyasetin örgütlendiği Esenler’de yeni dönem başlıyor.Bu başlangıç anlaşılıyor’ki ESENLERİN SESİ gazetesinin yayın hayatına başlaması ilede perçinleşiyor. Ütebay açıklamasını şöyle sürdürdü.
“Partimizin iktidara yürüdüğü bugünlerde CHP Esenler İlçe Örgütüne yakışır bir parti merkezine ihtiyaç vardı. Yeni parti  binamızın geniş ve ferah yapısıyla birlikte halkımıza daha iyi hizmet vermeyi planlıyoruz” diyerek iktidara yürüyen Cumhuriyet Halk Partisini halk bir an sandığa gitmenin heyecanını şimdiden yaşıyor”dedi.
CHP Esenler İlçe Başkanlığı’nın Dörtyol Meydanında bulunan eski parti merkezi de CHP Kadın ve Gençlik Merkezi olarak Esenlerli kadın ve gençlerle faaliyetlerine devam edecek.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir