28 Mart 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Madenoğluna ve eski ilçe milli eğitim müdürüne ödül

Madenoğluna ve eski ilçe milli eğitim müdürüne ödül

Madenoğluna bir ödül daha

 Esenlere atandığından bu yana çalışmalarıyla göz doluduran bu noktada her kes  tarafından  taktir edilen ilçe kaymakamı Nazım Madenoğluna bir ödülde ilk  Haber Gazetesinden geldi. Bu noktada    Bölgede İlk haber gazetesi   yemekli  bir gece düzenledi.İlk Haberin Gecesinde Esenler Kaymakamı,Esenler İlçe eski ve yeni müdürleri,Esenler ilçe emniyet müdürü,Esenler eski belediye başkanı,AKP Eski ilçe başkanı,CHP,MHP,SP ve HAS Parti ilçe başkanları,Esdef kurucu ve yeni başkanı,Rizeliler dernek başkanı, Esinder Derneği başkanı,Tomurcuk Dersanesi,Dil Time Dersanesi,Verem Savaş Derneği,Yavuselim Spor Kulübü başkanı,Hakkı Başar Spor Salonu Müdürü,Rumeliler Federasyonu başkanı,Rumeliler derneği başkanı,Sağlık Grup yeni ve eski başkanları,ADD  derneği Esenler şube başkanı,Kızılay Esenler şube başkanı,Hasip Dinçsoy ve Engincan Güre İlk Öğretim okul müdürleri,İlk Haber gazetesi  yazarları birer plaket aldılar.

İlk Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Dağdeviren programın açış konuşmasını yaptıktan sonra mikrofona gelen Esenler İlçe kaymakamı Nazım Madenoğlu  bir konuşma yaptı.Madenoğlu    konuşmada “Esenlerimize kalıcı hizmet veren Esenlerimiz’in ilçe hürriyetine kavuşmasını sağlayan, dün olduğu gibi bu günde isimlerin den yaad edilen özelliklerle bahsi edilen arkadaşlarımın burada olduğunu görüyorum bu bir vefa örneğidir.”dedi Ve gazetenin kendisini ödüle layık görmesinden dolayı oldukça mutlu olduğunu belirterek konuşmasını noktaladı. Daha sonra Esenler eski belediye başkanı Mehmet Öcalan’da bir konuşma yaparak yerel gazetenin önemini vurguladı.Daha sonra   eski ve yeni ilçe milli eğitim müdürleri  siyasi parti temsilcileri günün anlam ve önemini vurgulayan  birer konuşma yaparak plaketlerini aldılar.Eski ilçe milli eğitim müdürünün ödülünü kaymakam Nazım Madenoğlu verdi.

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir