3 Aralık 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / MHP MYK Üyeleri Erdem KARAKOÇ, Musa KÜÇÜK ve Erol GÜL’ün yerel medya ile buluştu

MHP MYK Üyeleri Erdem KARAKOÇ, Musa KÜÇÜK ve Erol GÜL’ün yerel medya ile buluştu

MHP MYK Üyeleri Erdem KARAKOÇ, Musa KÜÇÜK ve Erol GÜL’ün yerel medya ile buluşma toplantıları devam ediyor.GetAttachmentİstanbulun 39 ilçe Yerel Medyası ile bir araya gelmenin 6.sı Şile, Beykoz, Üsküdar, Kadıköy, Çekmeköy ve Beykoz ilçe gazetecilerinin yoğun ilgiyle katıldığı yemekli toplantı Salacak Red&Black Restaurantta yapıldı. Yaklaşık 40 gazetecinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını Yerel Basın Birliği Derneği 2. bölge başkanı İbrahim Erdem KARABULUT yaptı.

 İlk konuşmayı yapan MHP MYK Üyesi Erdem KARAKOÇ, “Ülkenin tehlikeli bir dönemden geçiyor, Türk milletinin kimliğinin sorgulandığı kara günler yaşıyoruz. MHP ülkemizde seçmenin 1/4’ünün desteğini aldığı ancak 1/8inin oy’a dönüştüğü bir oy almıştır. Bunu %25’lere çıkarmak ilk seçimlerde ki hedefimizdir. Partimiz bugün millet tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanarak insanların ilgi odağındadır. Türk kimliğini silme, imralı süreci kesinlikle fiyaskoyla neticelenecektir. Gidişat siz değerli basın mensuplarının ilgi, destek ve kamuoyunu bilgilendirmesiyle, birlikte vereceğimiz mücadele sonucunda Türksüz anayasa yapma teşebbüsü kesinlikle geri tepecektir. ” dedi.

 MYK Üyesi Erol GÜL ise AKP – BDP – Öcalan görüşmelerine vurgu yaparak, bu birlikteliğin müşterek amacının başkanlık sistemini hayata geçirmek, özerk ve federatif yönetimler olduğunu, Eyalet ve Başkanlık sisteminin uygulanmak istendiğini, Türkiye’de uygulanacak bir başkanlık sisteminin diktatörlüğe dönüşeceği, etnik bölünmelere, fitne ateşini yakacağına ve çatışmalara neden olacağını söyledi.

 MYK Üyesi Musa KÜÇÜK’te “Saygıdeğer basın mensuplarıyla yüz ve söz aşinalığı için ülkemizi, devletimizi, milletimizi konuşalım diye sizlerle bugün istanbul’da 6. toplantımızı yapıyoruz. MHP sahadadır, sonuna kadar sahada olmaya, Türk milletini tehlikeler, tehditler karşısında uyarmaya devam edecektir. Türk milleti bizi bağrına basıyor, bizi bekliyor ve milletin MHP’yle kucaklaşarak kendi kaderinde söz sahibi olacak, meydan asla işbirlikçilere kalmayacaktır. İngiliz zırhlısı boğazdan geçip dolmabahçe önlerine tekrar demirleyemeyecektir” dedi.

 Karşılıklı soru cevap şeklinde geçen toplantı yaklaşık 4 saat sürdü. Basın mensuplarının hem soru, hem de tavsiyeleri MHP’nin Türk milletinin tek umudu olduğunu sığınacak son liman, teslim alınamayan son kale olduğunu gözler önüne seriyordu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir