23 Eylül 2023 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Necmettin ERKAN, Ak Parti’den milletvekili aday, adayı oluyor.

Necmettin ERKAN, Ak Parti’den milletvekili aday, adayı oluyor.

Esnaf Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü bulunduğu görevden istifa ederek  14 mayıs 2023 pazar günü yapılacak genel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisinden milletvekili  aday, adayı oluyor.  Erkan 2018 yılı 27. dönem millet vekilliği  genel seçimlerinde  memleketi Kırşehir ‘den ,2’nci sıra millet vekili adayı olmuş  ancak çok az bir oy farkı ile TBMM ne girememişti.

Seçimler’ den sonra tekrar Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü görevine dönen    Necmettin Erkan 14 mayıs 2023 pazar günü yapılacak erken genel seçimlerinde tekrar milletvekili olabilmek için kolları sıvadı? Gazetemizin edindiği   bilgilerine göre Necmettin Erkanın henüz kararını vermediği, ancak çevresinde millet vekili adayı olması noktasında yoğun baskı olduğu söyleniyor.

Necmettin ERKAN Kimdir.

1977 yılında Kırşehir’de doğdu. İlköğretim ve lise eğitiminden sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Bölümü ve Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslar Arası Ticaret Bölümünde yüksek lisanslarını tamamladı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi BELKA A.Ş’de satınalma ve personel müdürlüğü görevlerinde bulundu. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde Başkan Danışmanı olduktan sonra 2008 yılında İnsan Kaynakları Daire Başkanı olarak göreve başladığı Milli Prodüktivite Merkezinde Genel Sekreter Yardımcılığı ve Genel Sekreterlik görevlerini yürüttü. Daha sonra T.C. Başbakanlık Özel Kalemde görevlendirilen Necmettin Erkan, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde 2013 Yılında Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdür Yardımcısı 2014 yılında Genel Müdür 2018 Yılında Esnaf ve Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürü olup halen bu görevi yürüten . Erkan, Necmettin Erkan, evli ve iki çocuk babası

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

1xBet Yeni Adresi Giriş 1XBET GÜNCEL GİRİŞ ADRESİ 1 xBet Mobil Giriş Yeni Giriş Adres

1xBet Türkiye Güvenli Giriş Adresi! Content Yeni giriş 1xbet nasıl? Uygulama Mobil Uygulama Günün Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir