18 Temmuz 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / ÖĞRETMEN DOSTU BAŞKAN

ÖĞRETMEN DOSTU BAŞKAN

SENDİKADAN, BELEDİYE BAŞKANI DR. HASAN AKGÜN’ E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Türk Eğitim-Sen İstanbul 9 Nolu Şube Yöneticileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü düzenlemiş olduğu Öğretmenler günü kutlamaları ve çeşitli etkinlikler dolayısıyla, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr.Hasan AKGÜN’ e teşekkür ziyaretinde bulundular. Ziyarette Şube Başkanı Enver DEMİR in yanı sıra, Şube Basın ve Dış İlişkiler Sekreteri Funda KARABULUT,Büyükçekmece İlçe Başkanı Hakan ÖZTÜRK ve İlçe Yöneticilerinden Merve Kutlu KARACA bulundular.

 ÖĞRETMEN DOSTU BAŞKAN

Şube Başkanı Enver DEMİR ziyaret sırasında, Başkanı Dr.Hasan AKGÜN’e “ Sn Başkan sizin çok uzun zamandır eğitime verdiğiniz destek,Büyükçekmece sınırlarını aştı.Eğitim adına çok güzel işlere imza attınız.Bu konuda her türlü övgüyü hak ediyorsunuz.Bütün bunlara ilaveten,Öğretmenlerin itibarsızlaştırılmaya çalışıldığı bir dönemde, onlara hak ettikleri bir şekilde 24 Kasım Öğretmenler günü, adınıza yakışır bir öğretmenler günü kutlaması yaparak, Büyükçekmece deki bütün Öğretmen arkadaşlarımızın gönlüne bir kez daha taht kurdunuz, Öğretmenler günü dolayısıyla, ev sahipliği yaptığınız etkinlikler okullarda bütün öğretmenlerin dilinde,biz de Büyükçekmece de yetkili sendika olarak,bütün arkadaşlarımız adına size teşekkür ediyoruz. Siz “Bana okulcu hasan derler “diyorsunuz. Biz,buna ilaveten “Öğretmen Dostu Başkan “ sıfatını da buna ekliyoruz “ dedi.

 

YAPTIĞIM HER OKUL VE MEYDANA ATATÜRK HEYKELİ DİKTİRİYORUM

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr.Hasan AKGÜN, ziyaret dolayısıyla memnuniyetini belirterek, Eğitimi çok önemsiyorum,çünkü; bu memleketin kalkınması ve aydınlık bir geleceğin inşasını oraya bağlıyorum.Öğretmelik mesleğini ve Öğretmenleri çok severim,Belediye Başkanlığım dönemimde, uzun bir süre derslere de girdim.Öğretmenlerin çok daha güzel çok daha güzelliklere layıklar.Önümüzdeki dönemlerde çok daha güzel organizasyonlar yapacağız.Öğretmenlere yönelik etkinliklerde çıtayı yükselteceğiz.Yaptırdığım her okul ve meydana mutlaka Atatürk heykeli de diktiriyorum.Bu birilerini çok rahatsız ediyor.

 

ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERE % 50 İNDİRİM

Şube Yöneticilerimizin, Büyükçekmece Kültür Merkezinde sergilenen Tiyatro ve diğer etkinliklerden Öğretmenlerimizin ücretsiz yararlandırılması konusundaki istekleri üzerine Başkan Hasan AKGÜN, “ Kültür Merkezimizin işletmesini biz yapmıyoruz.ancak; bugünden itibaren talimat veriyorum, Öğretmenlerimiz ve Öğrencilerimiz Kültür Merkezindeki bütün aktivitelerden % 50 indirimli faydalanabilirler “ öğretmenlere bu müjdeyi verebilirsiniz.dedi.

 

Türk Eğitim-Sen İstanbul 9 Nolu Şube Dış İlişkiler ve Basın Sekreterliği

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir