2 Nisan 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / (Sadef) ziyaretlere devam ediyor

(Sadef) ziyaretlere devam ediyor

Sadef ziyaretlere devam ediyor.Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF)  13,14, ve 15 tarihlerinde Eyüp Feshane’de düzenleyeceği “Samsun Tanıtım Günleri”ne konukları davet etmeye devam ediyor.Bu noktada önce Ankara’da  başlattığı davet trafiğini daha sonra Samsun ve son olarak İstanbul’da sürdüren geçenler’de arabeskin kralı Orhan Babaya davetiyesi verilirken  aynı nokta’da İstanbul valisi Hüseyin Avni Mutlu’ya davetiyesi  taktim edildi..İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun makamın’da gerçekleşen taktim  ziyaretine  Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı H.Kaya Aşçı,Genel Sekreter Yıldıray Baş,Genel Başkan Yardımcıları Hüseyin Eroğlu ,  Abdurahman Güngörve  Aydın Dursun Katıldılar,yaklaşık yarım saat süren  davetiye taktim ziyaretinden  oldukça memnun olduğunu  ifade eden İstanbul Valisi Hüseyin Avni  Mutlu ,Evet arkadaşlar  Samsunluların çalışmalarını yakından takip ediyorum , ondan dolayı’da samimiyetle iyi işlere imza attığınızı iyi biliyorum.Sizler STK ‘ların yapması gerektiğinin bilincin’de olarak çılışıyorsunuz.Bende o akşam  ciddi bir aksilik olmazsa sizlerin yanında olacağım”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir yorum

  1. Tam Olarak Açık Adres Verebilirmisiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir