23 Eylül 2023 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / SADEF’in iftar geleneği devam etti

SADEF’in iftar geleneği devam etti

SADEF’in iftar geleneği devam etti

Merkezi İstanbulda bulunan Samsun Dernekler Federasyonu “SADEF” her ramazan da gelenek haline getirdiği iftar programı devam etti.Tüm müslümanlarin doyasıya yaşadığı Başı Mağrifet,Ortası Bereket Sonu ise azaplardan kurtulma ayının 16.günü Esenler EKM’de SADEF tarafından düzenlenen iftar porgramına AK Parti Samsun Milletvekili Çağatay Kılıç   MHP Samsun Milletvekili  Cemalettin Şimşek ve bir çok misafir katıldı.

İstanbul Dernekler Federasyonu’nun(SADEF) geleneksel iftar yemeğinden sonra  konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Çağatay Kılıç ve MHP Milletvekili Cemalettin Şimşek, tüm çabalarını Samsun’a hizmet etmek olduğunu söylediler. Kılıç ve Şimşek, “Samsun’a hizmet söz konusu olduğunda diğer her şey teferruattan ibarettir” dediler.

İYİLİK, MUTLULUK, HEYECAN

SADEF’in Esenler Kültür Merkezi’nde verilen iftar yemeğinin açılış konuşmasını yapanSamsun  Dernekler Federasyonu  Genel Başkanı H. Kaya Aşçı, “Ramazanın birlik ve beraberlik içerisinde geçmesi için bu tür etkinlikler düzenlemeye çalışıyoruz. Ramazan ayı kalbimizde sevgiyi, iyiliği, mutluluğu ve yaşama heyecanını daha kuvvetli noktaya ulaştırıyor” bu noktada bu akşam Federasyon tarafındna düzenlenen ramazan programına katılan tüm misafrilere afiyet olsun diyor cc tutuğu oruçların hayırlara vesile olmasını allahtan temenni ediyorum”dedi.

DAHA FAZLA KALKINMA

MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek ise, “Gurbette Samsunlu hemşerilerimizin böyle anlamlı, manevi günlerde hep bir arada olması güzel bir duygu” dedi. Cemalettin Şimşek ayrıca, “Samsun’un gelişmesi, daha da kalkınması için mücadele ediyoruz. Hepimiz bunun için el ele vermeliyiz” diye konuştu.

BİRLİKTE KARAR ALIYORUZ

AK Parti Samsun Milletvekili Çağatay Kılıç da konuşmasına, yıllardır milletvekilliği yapmış olan İlyas Kılıç’ın torunu olmanın onurunu taşıdığını belirterek başladı. Kılıç ayrıca, “TBMM’de Samsun’un sorunlarıyla ilgili dosyalar geldiğinde iktidar ve muhalefet partisi milletvekilleri olarak ayrım yapmadan ilgileniyor, ele alıyoruz. Samsun için her zaman birlikte kararlar aldığımızı belirtmek isterim. Çünkü hepimiz, hizmette Samsun sözkonsu olduğunda gerisinin teferruat olduğuna inanıyoruz” dedi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

1xBet Yeni Adresi Giriş 1XBET GÜNCEL GİRİŞ ADRESİ 1 xBet Mobil Giriş Yeni Giriş Adres

1xBet Türkiye Güvenli Giriş Adresi! Content Yeni giriş 1xbet nasıl? Uygulama Mobil Uygulama Günün Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir