3 Aralık 2023 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / SAĞLIK BAKANI TALİMATI VERDİ,ZAMAN KAYBETMEYİN.

SAĞLIK BAKANI TALİMATI VERDİ,ZAMAN KAYBETMEYİN.

 SAĞLIK BAKANI TALİMATI VERDİ,ZAMAN KAYBETMEYİN.

 

 

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ile birlikte inşaatı bitme aşamasında olan Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Esenler’de gelerek Temmuz ayında hasta kabulüne başlaması beklenen Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde incelemelerde bulundu. Sağlık Bakanı Müezzinoğlu’nun hastane inşaatı incelemelerine Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ile birlikte Ak Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Esenler Belediyesi Genel Koordinatörü Mehmet Çelik ve İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri de eşlik etti. Esenlerliler için hayati önem taşıyan hastanede yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek ilgililerden bilgi alan Müezzinoğlu, çalışmaların başarı ile devam ettiğini belirtti ve son aşamaya gelindiğini kaydetti. Havaalanı Mahallesi’nde inşaatı bitme aşamasına gelen ve Temmuz ayı sonlarına doğru hasta kabulüne başlaması beklenen Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nin örnek odalarını da gezen Müezzinoğlu, hastanenin Esenler’e yakışır bir sağlık kuruluşu olacağını ve ilçede büyük bir ihtiyaca cevap vereceğini söyledi.


 
 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir