7 Aralık 2023 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Saka bu sefer uçtu

Saka bu sefer uçtu

Esenler Bayburtlular Kültür ve Yardım Derneği  bu pazar başkanını değiştirmek üzere olağan üstü genel kurula gitti.

Bu noktada Esenler Bayburtlular Kültür derneğinde  yapılan  genel kurulda tek liste halinde seçime gidildi.Seçimler sonunda Fuat  Saka bütün üyelerin oyunu alarak  başkan oldu.Esenler Dernekler Federasyonun kurulma aşamasında aktif rol alan Fuat Saka  Esdef tarbildafındanda tanınan ve bilinen bir isim     genel kuruldan sonra üyelere hitaben bir konuşma yapan Saka kimseyi mahçup etmeyeceğim aldığım oyun hakkını vereceğim”dedi.   “sizlerin desteğiyle derneğimizi tekrar  hak ettiği yere getireceğim diyen Saka  “Evet  Bayburtlular olarak kültürümüzü ve zenginliklerimizi yapacağımız etkinliklerle  perçinleştireceğiz”dedi.Bilindiği gibi geçen yaz genel kurul yapan Bayburtlular Kültür Derneğinde yine aday olmuş olan Saka  o zaman başkanlığa seçilememişti.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir