7 Aralık 2023 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Şükrü Şahin: Emlakçıların sorunlarını masaya yatırıyor.

Şükrü Şahin: Emlakçıların sorunlarını masaya yatırıyor.

Şükrü Şahin: Emlakçıların sorunlarını masaya yatırıyor.Haber_sabri_yeni_2

Esenler Esnaf Odası Başkan vekili araştırmacı gazeteci Şükrü ŞAHİN Esnafların sorunlarını masaya yatırmaya devam ediyor.Geçenler’de Berberlerin ve Taksici esnafının sorunlarını masaya yatıran Esenler Esnaf Odası Başkan Vekili :Şükrü ŞAHİN  bu haftada Emlakçı esnafının sorunlarını masaya yatıracak.

Gazetemiz’in Genel Yayın Yönetmeni  Türkiyenin en genç Televizyonu TV 2000’de “BAŞKAN NE DEDİ?Program yapımcısı ve sunucusu  Şükrü Şahin bu Cuma saat 17’00’da Emlakçıları konuk ediyor.

İstanbul   Emlak Komisyonculuğu ve Danışmanlığı  Odası Başkanı: Sabir Ateş’in konuk olacağı programa  Esenler’deki emlakçı esnafı’da katılacak.Emlakçılık profosyonelce yapılması gereken  bir meslek mi?Emlakçı   esnafı nasıl olunur?Emlakçı esnafın’da aranan kriterler nelerdir.Emlak yatırımcısı yönünü nereye çevirmeli.Emlak yatırımcısı emlak alırken nelere dikkat etmeli.Emlakçı esnafı yatırımcıya neyi önermeli.Maketten alınan gayri menkuller’de   nelere dikkat etmeli ?Emlak Komisyoncusu satıcı ve alıcıdan ne komisyon almalı.Emlak Komisyoncusu Kiracıdan Ne kadar komisyon almalı.HEsaplamalar neye göre yapılmalı.İstanbul Emlakçılar Odasının yatırırmcılara tavsiyeleri nelerdir.Bu  ve bunun gibi soruların tamamı bu hafta Şükrü ŞAHİN’in sunumu ile   “BAŞKAN NE DEDİ? Programın’da sakın kaçırmayın….

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir