7 Aralık 2023 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / TOMURCUKHAS ÖZEL EĞİTİM KURUMLARINDAN MUHTARLARA BÜYÜK DESTEK

TOMURCUKHAS ÖZEL EĞİTİM KURUMLARINDAN MUHTARLARA BÜYÜK DESTEK

TOMURCUK-HAS ÖZEL EĞİTİM KURUMLARINDAN MUHTARLARA BÜYÜK DESTEK

Tomurcuk-Has Özel Eğitim Kurumları Esenler’ de görev yapan bütün muhtarlıkların büro malzemelerini yeniledi.

Tomurcuk-Has Özel Eğitim Kurumları İcra Kurulu Başkanı Sn. Yunus ÇİFTÇİ bir yemek organizasyonu gerçekleştirerek, Esenler Kaymakamı Sn. Hulusi ŞAHİN ve Esenler’ de görev yapan muhtarlarla bir araya gelmişti. Esenler’ in başlıca meselelerinin konuşulduğu toplantıda Sn. Yunus ÇİFTÇİ ‘’Ben Esenler’ in insanıyım Hep Esenler için mücadele ettim ve etmeyede devam edeceğim.’’ ifadelerine yer verip, Esenler’e olan sevgi ve ilgisini belirttikten sonra bütün muhtarlıkların büro malzemelerini yenileceyeklerininde sözünü verdi.

Yemek organizasyonunun hemen ardından Sn. Yunus ÇİFTÇİ’ nin talimatıyla kısa süre zarfında muhtarlıkların ihtiyaçları ve eksikleri tespit edilip büro malzemelerinin alımı gerçekleştirilmiş oldu. Alınan malzemelerin dağıtım töreni Şubat ayında kayıtlarına başlayan anaokuludan liseye kadar hizmet verecek olan Sn.Yunus ÇİFTÇİ’nin kurucusu olduğu Uğur Okulları Güngören Kampüsünde gerçekleştirildi. Dağıtım törenine Sn.Yunus ÇİFTÇİ’ nin daveti üzerine Esenler Kaymakamı Sn. Hulusİ Şahin, Esenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Sn.Faruk Aydın, Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Sn.Şükrü ŞAHİN,Esenler’in muhtarları ve basın mensupları katılım sağladılar.Törende konuşma yapan ÇİFTÇİ ‘’Eğitimci kimliğimizle Esenler’den çıktığımız yolda şubelerimizi ve gücümüzü arttırarak İstanbul’un 5 ilçesinde kampüslerimizi,liselerimizi,kurslarımızı açarak büyüdük.Her zaman eğitimi önem sırasında 1.sıraya koyarak açtığımız ve açacağımız kampüslerimizde bahçe düzenlemesinden sıralarına kadar son teknolojiyi kullanıp son donanımları sağlayacak şekilde planlar yaptık.Bizim büyük gayret ve emekler vererek açtığımız okulların rakibi olmayıp, Türkiye’nin en gözde okulu olacak ve kısa süre içerisinde uzun yıllar Türkiye’nin eğitim devi haline gelecektir.Geçmişte ne yaptıysak ve gelecekte ne yapacaksak herşey ülkemize hizmet edip,vatanına,milletine sevdalı her yönden donanımlı bireyler yetiştirmek olmuştur.Bugün buraya kadar teşrif eden Sn.Kaymakamımıza,Belediye başkan yardımcımıza,Esnaf odası Başkanımıza,değerli muhtarlarımıza ve kıymetli basın mensublarına teşekkür ederim.’’ifadelerini kullandı.

Söz hakkı alan Esenler Kaymakamı Sn.Hulusi ŞAHİN ’’Tomurcuk Eğitim Kurumları sektörde kendisini ispatlamış,sınavlarda şampiyonluklar ve dereceler elde etmiştir.. Hem eğitime verdiği değerle hem de sosyal anlayışıyla tanınan kıymetli bir eğitim kurumudur. Esenler’de ki muhtarlarımızın dolayısıyla halkımızın hizmetinde kullanılacak büro malzemelerini yenileyerek verdiği destek için muhtarlarımız adına Sn.Yunus ÇİFTÇİ’ye teşekkür ediyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.’’ifadelerini kullanarak memnuniyetini dile getirdi.

Kokteyl ve konuşmalarla başlayan dağıtım töreni toplu fotoğraflarla son buldu.

01.04.2017

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir