25 Eylül 2023 , Pazartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / TÜRK EĞİTİM-SEN İSTANBUL 9 NOLU ŞUBESİNİ’DE AÇTI

TÜRK EĞİTİM-SEN İSTANBUL 9 NOLU ŞUBESİNİ’DE AÇTI

         TÜRK EĞİTİM-SEN İSTANBUL 9 NOLU ŞUBE AÇILIŞI,GENEL BAŞKAN İSMAİL KONCUK UN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ….      

  Türk Eğitim-Sen İstanbul 9 Nolu Şube merkezinin açılışı Genel Başkan İsmail KONCUK, Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Cengiz KOCAKAPTAN,Genel Dış İlişkiler ve Basın Sekreteri Sami ÖZDEMİR, Beylikdüzü Kaymakamı Ahmet Mesut DEMİRKOL,Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü  Ahmet HACIOĞLU,Türk Eğitim-Sen İstanbul Şube Başkanları,Mustafa KAVLU,Fuat YİĞİT,Ali İhsan HASANPAŞAOĞLU,Erdinç  ÖZTAŞ,Türkiye Kamu-Sen e bağlı Sendikaların Yöneticileri,Siyasi Parti Temsilcileri,Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri,Muhtarlar,Kurum Amirleri ve Türk Eğitim-Sen İşyeri Temsilcileri, Üyeleri, Basın Mensupları  ile  çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

     Şube açılışında konuşan Şube Başkanı Enver DEMİR, Bu güzel günde, Şubemizin açılış töreninde bizleri yalnız bırakmayan Genel Başkanımız İsmail KONCUK ve Genel Merkez Yöneticilerimize Beylikdüzü Kaymakamı Ahmet Mesut DEMİRKOL’  a  Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet HACIOĞLU’ na,Türkiye Kamu-Sen e bağlı Sendikaların Şube Başkanı ve Yöneticilerine,Basın Mensuplarına  ve bütün konuklara teşekkür ederek, Şubeye bağlı çalışma alanlarının çok geniş olduğunu ve çalışan sayısı bakımından Türkiye de 3-5 İl  hariç bütün İllerden fazla potansiyele sahip olduklarını söyledi.Sorumluluğumuzun ve yapmamız gerekenin farkındayız diyen Enver DEMİR,Teşkilat olarak üzerimize düşeni hakkıyla  yapacağız dedi.

  Genel Başkan İsmail KONCUK yaptığı kısa konuşmasında; Şubemizin camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Eğitim çalışanlarının hak, hukukunu ve  özlük hakları konusunda yoğun bir mücadele içinde olduklarını, açılan yeni şubenin bu anlamda önemli görevler yerine getireceğine inandığını söyleyerek, Şube Binamızın Merkezi bir konumda olduğu ve teşkilatımıza  yakışan bir mekan ortaya çıkardıkları için Şube Yöneticilerimizi kutluyor,tekrar hayırlı olmasını diliyorum.Dedi.

  Şube Merkezinde, Sendika Yöneticileri ve konuklarla uzun süre sohbet eden, Genel Başkan İsmail KONCUK  ve Sendika Genel Merkez Yöneticileri,  geç saatlerde Şubeden ayrıldılar.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

1xBet Yeni Adresi Giriş 1XBET GÜNCEL GİRİŞ ADRESİ 1 xBet Mobil Giriş Yeni Giriş Adres

1xBet Türkiye Güvenli Giriş Adresi! Content Yeni giriş 1xbet nasıl? Uygulama Mobil Uygulama Günün Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir