28 Mart 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / TV 2000 bir ilke daha imza atıyor…

TV 2000 bir ilke daha imza atıyor…

TV  2000  bir ilke daha imza atıyorsafe_image…Yerel seçimlere  8 ay gibi bir zaman kala  tüm siyasi Partiler belediye başkan adaylarını belirleme gayreti içerisinde olurken,  medyada boş durmuyor. Şimdiden gerek yazılı,gerek görsel,gerekse gürüntülü medya’da kendilerini tanıtma cihetine giden aday,dayları.Bu anlamda seçim meydanları  adayların  kesin belirlenme süresi olan YSK ‘nın   takvim  sürecine kadar oldukça heyecanlı geçecek  gibi görünüyor..Bu noktada Türkiyenin en genç ve  dinamik   televizyonu  TV 2000  televizyonu yayın hayatına başladığından bu yana çıkışını hızla sürdürürken  bu anlamda sosyal sorumluluk projelerine’de  sürekli yer vermeye devam ediyor.Aynı TV’de “BAŞKAN NE DEDİ? ve “BİZİM KÖYÜN  DERNEĞİ “Program yapımcısı ve sunucusu    Şükrü ŞAHİN’in Moderatörlüğün’de   başlayan “ BENİM BAŞKAN  ADAYIM”programına il,ilçe ve belde belediye başkan  adayları    ve başkan aday ,adayları konuk alınarak    2014-2019 yılları arası  bölgelerin’de yapacakları hizmetleri ve seçmenlerine  verecekleri vaadleri anlatacaklar.Yine aynı program çerçevesin’de mevcut belediye başkanları eğer    bölgelerinde  tekrar aday olurlar ise   seçmene 2009  seçimlerin’de ne vaad verdi.Şimdi ise ne vaad verecek .Bunların hepssini Şükrü ŞAHİN’in Moderatörlüğün’de   “BENİM BAŞKAN ADAYIM “Programında izleme fırsatını yakalayacağız.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir