1 Nisan 2023 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Yetimlere moral

Yetimlere moral

Yetimlere moralIMG_0097Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün, “Yetimlerle Dayanışma Projesi” kapsamında düzenlediği piknikte, ilçedeki yetim çocuklar unutamayacakları bir gün yaşadı.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Esenler Belediyesi’nin servis araçlarıyla pikniğe götürülen yüzlerce yetim çocuk, doğa ve yeşille kucaklaştı. Yoğun geçen eğitim- öğretim yılını geride bırakan çocuklar, bir yandan arkadaşlarıyla oyunlar oynarken diğer yandan da piknik yapmanın keyfini çıkardılar. Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza ve AK Parti Esenler Kadın Kolları Başkanı Meryem İnat’ın da katıldığı piknikte güne Esenler Belediyesi’ne ait Göktürk Piknik Alanı’nda gezi yaparak başlayan çocuklar, hamakta sallanıp doğanın keyfini çıkardılar. Müdürlük personeli tarafından dağıtılan öğle yemeğini de afiyetle yiyen çocuklar, yemeğin ardından şarkılar söyleyip dans ederek stres attılar. Akşam saatlerinde de kendilerine ikram edilen dondurmaları yiyerek serinleyen çocuklar, çok güzel ve keyifli bir gün geçirdiklerini belirterek, Esenler Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

 Yetimlere yönelik çalışmalarının her zaman devam edeceğini belirten Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Özcan Hamza, “Esenler Belediyesi olarak yetimlerimizle sürekli ilgileniyoruz. Esenler’deki yetimlerimiz ve aileleri çok sıcakkanlılar. Bu yüzden birbirleriyle kolay kaynaştılar. Onları mutlu görmek bizi de mutlu ediyor” diye konuştu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir