5 Aralık 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Zafer Hoca babasını kaybetti

Zafer Hoca babasını kaybetti

Zafer Hoca babasını kaybetti

 Çatalca  Binkılıç çok programlı Lisesinin müdürü Esenlerli  Zafer Demir babasını kaybetti.81 yaşında hayatını kaybeden Hacı Şevket Demir memleketi Orduda toprağa verildi.Çatalca Binkılıç çok programlı lisede görev yaparken babasının vefatı haberini alan Zafer Demir apar topar Orduya hareket etti. Babasının  naşının başından bir dakika bile ayrılmayan Demir’in  çok bit kin olduğu göründü.Hacı Şevket Demir’i memleketi  Orduda toprağa verdikten sonra tekrar görev yerine dönen Zafer Hoca makamında taziyeleri kabul etti.Bizde Zafer Hacı Şevket Demir’e Allahtan rahmet kederli ailesi ve Zafer Hocaya baş sağlığı diliyoruz.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir