24 Mart 2023 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / 19 Ekim muhtarlar günü kutlama hazırlıkları Esenler’dede başladı

19 Ekim muhtarlar günü kutlama hazırlıkları Esenler’dede başladı

19 Ekim muhtarlar günü kutlama hazırlıkları Esenler’dede başladı

19 ekim muhtarlar günün münasebeti ile Türkiye genelinde yapılan kutlama geleneği  Esenler’ dede sürüyor. Bu noktada Esenlerin mahalle muhtarları 19 Ekim Perşembe saat 10.30 da Esenler Dörtyol Meydanında bulunan Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla start alacak daha sonra    Kadir Topbaş Kültür Merkezin’ de Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ nun  ev sahipliğinde verilecek öğle yemeğine katılacak olan muhtarlar yemekten sonra Esenler Kaymakamı Hulusi Şahin’i makamında ziyaret edecekler. Kaymakamın ziyaret programından sonra Esenler belediye başkanı Mehmet Tevfik Göksuyu makamında ziyaret edecek olan mahalle muhtarları daha sonra gün boyu çeşitli etkinliklerini sürdürecekler.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir