22 Haziran 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / 19 Ekim muhtarlar günü kutlama hazırlıkları Esenler’dede başladı

19 Ekim muhtarlar günü kutlama hazırlıkları Esenler’dede başladı

19 Ekim muhtarlar günü kutlama hazırlıkları Esenler’dede başladı

19 ekim muhtarlar günün münasebeti ile Türkiye genelinde yapılan kutlama geleneği  Esenler’ dede sürüyor. Bu noktada Esenlerin mahalle muhtarları 19 Ekim Perşembe saat 10.30 da Esenler Dörtyol Meydanında bulunan Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla start alacak daha sonra    Kadir Topbaş Kültür Merkezin’ de Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ nun  ev sahipliğinde verilecek öğle yemeğine katılacak olan muhtarlar yemekten sonra Esenler Kaymakamı Hulusi Şahin’i makamında ziyaret edecekler. Kaymakamın ziyaret programından sonra Esenler belediye başkanı Mehmet Tevfik Göksuyu makamında ziyaret edecek olan mahalle muhtarları daha sonra gün boyu çeşitli etkinliklerini sürdürecekler.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir