18 Temmuz 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Şehir magandaları dehşet saçtı: 1’i bebek 3 yaralı

Şehir magandaları dehşet saçtı: 1’i bebek 3 yaralı

İstanbul Esenler’de asker uğurlaması bahanesiyle etrafa ateş açan şehir magandaları, kendilerine tepki gösteren bir vatandaşın aracına saldırdı. Olayda 1’i bebek, 3 kişi yaralandı.

Esenler Dörtyol Meydan alt geçidinde, asker uğurlaması için konvoy oluşturan bir grup maganda, yolu trafiğe kapattı. Kurusıkı tabancalarla etrafa rastgele ateş açan magandalar, tehlike saçtı.

Bu sırada alt geçidi kullanmak isteyen bir sürücü, araçta hastası olduğunu söyleyerek şehir magandalarına tepki gösterdi. Magandalar, sürücünün tepkisi üzerine araca saldırdı.

Şehir magandaları dehşet saçtı: 1’i bebek 3 yaralı

Yukarıdaki video için ilk yorumu sen eklBEBEĞİ KURTARMAK İÇİN ARAÇTAN İNDİ
Şehir magandalarının saldırdığı araçta, bir aile ve bebek olduğu öğrenildi. Araçta bulunan bir şahıs, saldırı üzerine hemen bebeği alarak araçtan indi. Bu sırada başka bir araç, kaçmaya çalışırken bebekli şahsı iki araç arasında sıkıştırdı.

1’İ BEBEK 3 YARALI
Çıkan arbedede bebek ve bebeği kurtarmaya çalışan şahıs, iki araç arasında sıkışarak yaralandı. Arbede sırasında olay yerinde bulunan bir genç ise kurusıkı tabanca ile ayağından vurularak yaralandı

Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye kaldırılırken, saldırıya uğrayan araç hurdaya döndü.

YAKALAMA ÇALIŞMASI BAŞLATILDI
Bebeğin ve bebeği korumaya çalışan şahsın yaralanmasına sebep olan şoför, olay yerinden kaçtı. Polis ekipleri kaçan şoförü yakalamak için çalışma başlatırken, yaşanan arbede anları cep telefonu kameralarına yansıdı.
Selling your house has never been this simple. CashHomeBuyers.io is your partner for quick and efficient property transactions. Visit https://www.cashhomebuyers.io/washington/cash-house-buyers-spokane-wa/ to explore your options and receive a fair cash offer for your home.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir