20 Temmuz 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Şükrü ŞAHİN: Sılada dernekçilik yapmak çok zor dedi

Şükrü ŞAHİN: Sılada dernekçilik yapmak çok zor dedi

Şükrü ŞAHİN: Sılada dernekçilik yapmak z çok zor dedi 

Samsun Alaçamlılar Derneklerinin bir araya gelmeleri ile kurulan Alaçamlılar Federasyonu (ALDEF) 3.olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

Genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşının okunması işle başladı .Genel kurulun divan başkanlığını Samsunun medarı iftarı Ahmet Erdoğan yaptı. Genel kurulda bir konuşma yapan Samsunlu Esenler Esnaf Odası başkanı ALDEF  genel kurul delegesi Şükrü ŞAHİN bir konuşma yaptı. Şahin konuşmasında Silahi  rahimde dernekçilik yapmanın çok zor olduğunu belirterek derneklerin o ilin ve doğdukları yerin  kültürünü yaymak amacı ile geçmişten geleceğe nesillerin geleneklerini ve kültürlerini daha ileriye taşımak için mutlaka gençlerin derneklerle yakın bağlarının kurulmasını ifade ederek sılada yaşayan genç nesillerin geçmişlerine sahip çıkmaları için bunu yapmak ve onlara destek vermek zorundayız” dedi. Genel kurul sonunda eski başkan Fehim Gevrek genel kurula katılan delegelerin tamamının oyunu alarak yeni başkan Mustafa ELİBOLA yeni dönemde görevi devretti.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir