6 Haziran 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Bülent Ütebay: Esnaf odasını ziyaret etti

Bülent Ütebay: Esnaf odasını ziyaret etti

Cumhuriyet Halk  Partisi Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti.

Oda başkanı Şükrü ŞAHİN ile  bir saate yakın görüşen ilçe başkanı Ütebay Esenler’ de esnafların durumu hakkında görüş alışverişinde bulundular .Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Şahin “Esenler’ de faaliyet gösteren küçük esnaf ve sanatkarın  genelde kredi işlemlerinin yoğun olduğu dönemde adını bahsettiğimiz esnaflarımızın işlerini çözmeye çalıştıklarını 60 ay vadeli yıllık  9.5 faiz oranı ile  hazine destekli kredi müracaatında bulunan esnaflarımızın bu taleplerini karşıladıklarını ifade ederek şu ana kadar 1000 ‘e yakın küçük esnafımızı hazine destekli kredilerden yararlandırdıklarını belirtti.

Cumhuriyet Halk Partisi Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay ise “evet bizlerde sahada sık, sık  esnaf ziyaretleri yapıyoruz. Küçük esnafımızın bizden de bir çok talepleri oluyor. Biz iktidara geldiğimiz zaman bu talepleri bir, bir yerine getireceğiz” dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Tricks Your Best First Date

Happening a first date is a lot like investing a week-end in Las vegas – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir