21 Nisan 2024 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Dalkıran ,Arslan ile seçim güvenliğini konuştu.

Dalkıran ,Arslan ile seçim güvenliğini konuştu.

Dalkıran ,Arslan ile seçim güvenliğini konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Esenler Belediye Başkan Adayı Hasan Dalkıran ,DEVA Partisi Esenler belediye Başkan adayı Arslan Arslan ile 31 Mart yerel seçimlerine 27 gün kala ilçede seçim güvenliğini konuştu. Seçimlerin demokratik ortamda geçmesi için sürecin iyi yönetilmesi gerektiğini ifade eden her iki aday ilerleyen günlerde tüm adaylara ortak çağrı yaparak bir araya gelmeyi planladıklarını ifade ettiler. DEVA Partisi Esenler ilçe merkezinde Arslan Arslanı ziyaret eden Dalkıran ümit ediyorum ki diğer adaylarda sayın: Arslan ile mutabakata vardığımız seçim güvenliği ilke anlaşmamıza uyarlar” dedi. Arslan  ise maalesef siyasetimizi demokratik ortamda yürütememenin üzüntüsü içerisindeyim. Esenler’ de dün yaklaşık 300 pankart astık maalesef pankartlarımız bir dahi asılı kalmadan ya sökülmüş yada tahrip olmuş yazıktır, günahtır. Emeğimize saygı gösterilsin” dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir