20 Temmuz 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Göksu :Personele iftar verdi

Göksu :Personele iftar verdi

GÖKSU PERSONELE İFTAR VERDİ

Esenler Belediye Başkanı  ve 31 Mart belediye başkanlığına 4.dönem tekrar aday olan M. Tevfik Göksu, belediye personeline  iftar verdi. Göksu, İftar da personele verdiği mesajda  ”Esenler halkına olan teşekkürümüzü tebessümle göstermeliyiz” dedi.

Esenler Belediye Başkanı  ve 31 Mart belediye başkanlığına 4.dönem tekrar aday olan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu Ramazan’ın ilk günü belediye personeliyle 15 Temmuz Millet Bahçesi’nde iftarını açtı. İftar programına Göksu’nun yanı sıra; Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri, birim müdürleri ve diğer personel katıldı.

 İftar programında konuşan Esenler  Mehmet Tevfik Göksu, personele ‘sizlerden bir istirhamım var’ dedi.

“Allah insana nimetler verir. Verdiği nimetler karşısında insanın sabrını, sadakatini ve şükrünü imtihana tabi tutar. Bugün baktığımızda, her birimizi bu millete hizmet edebileceğimiz bir kapıdan içeriye alarak dua almamızı nasip etti. Her birimiz şükür ve teşekkür makamındayız. Bu teşekkürü de Esenler halkına güler yüzümüzle yapmak zorundayız. Yaptığımız işimiz, gayretimiz, tebessümümüz her biri karşılığı olan şeylerdir. Söylenen her söz atmosferde karşılığını bulur. Her birinizden özel bir istirhamım var. İnsanız, moralimiz bozuk ya da kırgınlığınız olabilir  ancak Esenlerde yaşayan bir vatandaş kapınızı çaldığında ona karşı yüzünüzü dönerseniz bilin ki  o insanın kalbini kırmış olursunuz. Bizlere, emaneti tevdi  vatandaşlara karşı güzel ve hoşgörülü davranın.”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir