21 Nisan 2024 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Bitiş:Başka Bir Esenler Mümkün.. Hak Ettiğin Yaşamı Sağlayacak Kadromuzla Geliyoruz..

Bitiş:Başka Bir Esenler Mümkün.. Hak Ettiğin Yaşamı Sağlayacak Kadromuzla Geliyoruz..

Başka Bir Esenler  Mümkün..Hak Ettiğin Yaşamı Sağlayacak Kadromuzla Geliyoruz.” dedi.

Saadet Partisi Esenler Belediye Başkan adayı İbrahim Bitiş adım ,adım Esenleri geziyor. Her gittiği seçmene Başka bir Esenleri yaratmak sizin elinizde diyen ,Bitiş her zaman 31 Mart fırsatları yakalayamaya biliriz. Onun içindir ki bu fırsatı bir daha kaçırmamak için farklı bir Esenleri yaratmamız lazım” dedi. Esenler’ in mahallelerini, caddelerini, sokaklarını pazar yerlerini ve esnaflarıyla kurduğu diyaloglarda yakın ilgi gören Bitiş “Esenler’ den başka bir Esenler yok. Bu Esenleri gerçek ve hakkettiği yere getirmek bizim elimizde dedi. Kendilerinin Esenler’ de 1994 nasıl bir belediyecilik ile yola koyulduklarını hatırlayanların çok iyi bildiğini ifade eden Bitiş işte aynı ruh ve aynı heyecanla yola koyulduk, inanıyorum ki 31 Marttan sonra  Esenler halkımız hayal ettiği Esenlere kavuşacaktır” dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir