23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler’ de marketten 5 bin lira çalan hırsız kameraya yakalandı

Esenler’ de marketten 5 bin lira çalan hırsız kameraya yakalandı

Esenler’ de marketten 5 bin lira çalan hırsız kameraya yakalandı

Esenler’ de marketten 5 bin lira çalan hırsız    dükkanda kimsenin olmadığı sırada kasanın   çekmecesinden  5 bin lira alıp  kaçtı.

 

Olay Esenler, Menderes Mahallesi’nde  bir markette meydana geldi. Edinilen bilgiye dün saat 11.00 sıralarında markete şüpheli bir kişi geldi. Dükkanda kimsenin olmadığını gören hırsız, kasanın altında bulunan çekmeceyi gözüne kestirdi. Şüpheli kişi tereddüt etmeden çekmeceyi açıp 5 bin lirayı çalıp hızla uzaklaştı. Hırsızlığı bir süre sonra fark eden market sahipleri, durumu polis ekiplerine bildirdi. Polis hırsızlık yapan kişiyi yakalamak için çalışma başlattı. O anlar da kamera kayıttaydı.

 

“Dalgınlığımıza geldi”

Mağdur olduklarını ifade eden market sahibi Bekir Yılmaz, “Elemanımız dışarı çıktığında ben ofisteydim. Hırsız kasaya değil de altta bulunan çekmecede toptancı için ayırdığımız paraya yöneliyor. Orayı nerden bulduğunu çözemedik ama yakın çevremden birinin söylediğini düşünüyorum. 5 bin lira para vardı onu alıp gidiyor. Sonradan farkına varıyoruz anlık dalgınlığımıza denk geldi. Bu durum hırsıza davetiye çıkardı” diye konuştu.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir