21 Mart 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler DereceM’de 2.hediye sağanağı

Esenler DereceM’de 2.hediye sağanağı

DereceM’de 2.hediye sağanağı

Esenler’in en köklü dersanelerin’den DereceM  Dersanesin’de 2.hediye sağanağı başladı.Geçenler de 1.si devam eden hediye sağanağında sınava giripte derece yapan öğrencilere çeşitli hediyeler verilmişti.Aynı noktada bu hafta Cuma ve Cumartesi günleri DPY-SBS 4.5.6.7 ve 8.sınıflar için yine DPY-YGS 9.10.11.12.sınıflar için sınavlar yapılacak.Sınavlar sonucunda 1.olan öğrenciye İPAD+Eğitim Bursu,2.olan öğrenciye İ PHONE+Eğitim Bursu,3.olan öğrenciye İ POD+Eğitim bursu,4.olan öğrenciyede 1 adet bisiklet ve Eğitim bursu verilecek ayrıca  sınava girecek girecek her öğrenciye birer kalem ve silgi verilecek DereceM Dersaneleri müdür Ahmet Tütüncü gazetemize yaptığı açıklamada”evet geçenlerde sizinde ifade ettiğiniz gibi hediye sağanağı olarak tabir ettiğini söylemin ilkkini gerçekleştirdik bu haftada 2.sini gerçekleştireceğiz.Ümit ediyorumki geleceğimizin teğminatı çocuklarımız hem geleceklerini hemde ehidyelerini kurtarırlar”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir