18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler ilçe Kaymakamı Yüksel Ünal göreve başladı.

Esenler ilçe Kaymakamı Yüksel Ünal göreve başladı.

Esenler ilçe Kaymakamı Yüksel Ünal göreve başladı.Yüksel Ünal’ın  göreve başlamasıyla birlikte  hayırlı olsun ziyaretleride  başlamış oldu.İBu noktadad lçe Kaymakamı Yüksel Ünal’ı makamında ziyaret eden Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu  ziyaret  esnasın’da beş yüz bin nüfuslu  ilçeyle ilgili kısa bir brifing verdi. Esenler  Kaymakamı Yüksel Ünal Esenler le  ilgili bilgileri aldıktan sonra “Evet anlaşılacağı  gibi İstanbul’un  Esenler ilçesi gerçek’ten çok güzel bir ilçe inşallah   başkanla  bu güzide ilçede çok şeylere birlikte imza atarız”dedi. 25kaymakam bin nüfuslu Simav’dada çok güzel işlere imza attığını belirten Ünal  tekrar ediyorum 25 bin nüfuslu Simav’dan 500 bin nüfuslu Esenler’de   kaldığımız yerden devam edeceğiz”dedi.

Esenler Kaymakamlığı’na atanan Yüksel Ünal dün resmen görevine başladı. İçişleri Bakanlığı’nca hazırlanarak   Resmi Gazete’de yayınlanan kararnameyle Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu Mersin’in Mezitli ilçesine atanırken, Kütahya – Simav Kaymakamı Yüksel Ünal da Esenler’e atanmıştı.Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Kaymakam Yüksel Ünal’ı göreve başlar başlamaz makamında ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu. Ziyarette Başkan Göksu’ya, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan ile Belediye Başkan Yardımcıları da hazır bulundu.

HÜKÜMET KONAĞINDA SONA GELİNDİ

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette, Başkan Göksu Kaymakam Ünal’a Esenler hakkında özet bilgi verdi ve, “500 bin nüfuslu Esenler’de öyle bir insan kitlesi var ki, pırıl pırıl. İnsan hizmet ettiği zaman mutlu oluyor, zevk alıyor, aşka geliyor, heyecan duyuyor” dedi. Hükümet Konağı inşaatının da son aşamaya geldiğini aktaran Göksu, kısa zaman içerisinde Kaymakamlığın yeni yerine taşınabileceğini belirtti.

ESENLER BİRÇOK İLİ GERİDE BIRAKTI

Başkan Göksu ve beraberindekilere ziyaretleri için teşekkür eden Kaymakam Yüksel Ünal, 25 bin nüfuslu Simav’dan 500 bin nüfuslu Esenler’e gelmenin güzel olduğunu vurgulayarak, “Esenler bu nüfusu ile bir çok ili geride bırakıyor. Esenler’e hizmet etmek benim için de çok güzel bir tecrübe olacak. Hep birlikte Esenler halkına en güzel hizmeti sunmaya çalışacağız” dedi

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir