23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler Üçyüzlüye yangın çıkış istasyonu yapılıyor…

Esenler Üçyüzlüye yangın çıkış istasyonu yapılıyor…

 Esenler Üçyüzlüye  yangın çıkış istasyonu yapılıyor…

Esenler,Bağcılar,İstoç,Başakşehir ve Olimpiyat stadı  istikametine devam edecek  olan Metro  Güzergah Çalışmaları son hızıyla devam ediyor.

Bu noktada son aşamaya gelinen  güzergah çalışmalar çerçevesin’de Esenler Üçyüzlü Meydanına yangın çıkış noktası yapımı başladı.Gazetemizi arayan okuyucularımız Esenler  Üçyüzlü  meydanında yapılmakta olan çalışmanın akibetini sormaları üzerine,  gazetemiz ilçe halkını bilinçlendirmek amacıyla yetkililerle görüştü.İBB Ulaşım AŞ yetkililerinden alınan bilgiye göre  2002 yılında  Esenler Ferhat Paşa’dan başlayan Metro güzergah  hattı istikametinin uzatma çalışmalarında son noktaya gelindiğini bu çalışmaların tamamlanmasının ardından ise  en kısa zamanda  Esenler,Sondurak,Bağcılar,Güneşli,İstoç,Başakşehir ve Olimpiyat stadında son bulacak olan   güzergahın  ulaşıma açılmasıyla  birlikte buradaki trafik yoğunluğunun ortadan kalkacağını belirttiler. Bu düşünceyle  yangın acil çıkışı yapılması gerektiğini, buna paralel olarak ta Esenler Üçyüzlü Meydandaki çalışmanı o olduğunu belirttiler.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir