21 Mart 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Esenler’de Suriyeye Protesto

Esenler’de Suriyeye Protesto

 Esenler’de Suriyeye  ProtestoResim_1379010603
Özgür Suriye Ordusu Yandaşları “yaşasın Suriye direnişimiz” diyerek, Dörtyol Cumhuriyet meydanında protesto eylemi yaptılar.

 Özgür Suriye Ordusu  Taaftarları  “yaşasın Suriye direnişimiz” diyerek, Dörtyol Cumhuriyet meydanında protesto eylemi yaptılar.

Bir hafta önce 100 kişilik bir grupla yapılan protesto eylem bu hafta Pazar günü 300 kişilik grupla gerçekleşti. Geçen haftaki eylemden polisin haber olmaması üzere eylemi düzenleyenlerin polise haber vermeden düzenlememeleri talep edildi. edilinilen bilgiye göre Esenlerde sosyal medya üzerinden bir araya geldikleri ifade eden ÖSO yandaşları bundan sonrada eylemlerinin süreceğini ifade ettiler.

Esenlerde ikamet eden Özgür Suriye Ordusu taraftarları önceden haber verilerek yapılan eyleme, Meydanda bulunan bir mağazadan çekilen elektrikle kurulan ses düzeninde yandaşlar Suriye yönetiminin aleyhine sloganlar attılar. ”Esad’ı istemiyoruz, Özgürlük istiyoruz, kafana basa basa özgürlüğümüzü alacağız Esad, Ruhunu Lanetliyoruz Esad, Allahın zaferi yaklaştı, Yaşasın Suriye direnişimiz ve Ölene kadar ÖSO seninleyiz” sloganları atıldı.

Meydanda toplu halde ESAD aleyhine şarkılar, şiirler, skeçler ve slogan attıktan sonra dağıldılar.

 

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir