23 Şubat 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Gazetemiz’den sonra muhtarlar federasyonu’da,Madenoğlunu yılın kaymakamı seçti

Gazetemiz’den sonra muhtarlar federasyonu’da,Madenoğlunu yılın kaymakamı seçti

Gazetemiz’den sonra  muhtarlar federasyonu’da, Madenoğlunu yılın kaymakamı seçti

Balıkesir Ayvalık kaymakamı iken  Esenler’de dördüncü  hizmet  yılını dolduran ilçenin çalışkan Kaymakamı Nazım MADENOĞLU’na gazetemiz’den sonra mahalle muhtarlarıda yılın kaymakamı ödülüne layık gördü. İstanbul Muhtarlar Federasyonu tarafın’dan yılın kaymakamı seçilen ilçe kaymakamı Nazım Madenoğlu . Ödülünü Federasyon başkanı ve mahalle muhtarları ilçe Kaymakamlık  makamında  gerçekleşen  ziyaretin ardından ,Muhtarlar Federasyonu Başkanı Selami AYKUT ve Federasyon Yöneticileri, çevre ilçelerindeki  mahalle  muhtarları ve ilçemizin mahalle muhtarları Madenoğlunu makamında ziyaret etti.

 İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Selami AYKUT ziyaret esnasında  muhtarlarla ilgilenmesinden ve  yakınlığından dolayı teşekkürlerini sunarak  İstanbul’un  39 ilçesi ve yaklaşık 2000 mahalle muhtarı adına  bu  ödülü sizlere  vermekten gurur  ve onur duyduğunu belirterek umuyorum gelecek yıllarda diğer ilçe kaymakamlarımızda böyle ödüle layık görülürler”dedi.
 Hakka hizmet halka hizmettir.
Madenoğlu ödülünü aldıktan sonra yaptığı açıklamda “Benim 30 yılı aşkındır yürüttüğüm kaymakamlık görevim esnasında muhtarların benim gönlümde sözlerle ifade edilemeyecek yerleri vardır.Bundan dolayı ben  bu zamanadar muhtarları çok önemsedim bundan sonrada önemseyeceğim.Benim çalışma ilkemde hep şu vardır.”HALKA HİZMET HAKKA HİZMETİR” bu noktadan hareketle sevgili  muhtarlarımıza tavsiyem temsil ettikleri mahallelerin önemini daha iyi anlayarak görevlerini ona göre devam ettirsinler”dedi.  Esenler Kaymakamı Nazım MADENOĞLU, konuşmasını şöyle sürdürdü ben bu zamana kadar  hep muhtarların yanında oldum bundan sonrada olacağım”dedi.İstanbul’daki muhtarlar’dan böyle bir ödül aldığı için çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Ziyaretin ardından  muhtarlar federasyonu başkanı ve federasyon yöneticilerini tek tek uğurlayan MADENOĞLU, ilçe’deki muhtarlar ile kısa bir toplantı yaptı.Bilindiği üzere ilçe kaymakamı Nazım Madenoğluna gazetemiz 2010 yılında

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Esenler’ de siyasi parti listeleri YSK ‘ya teslim edildi

31 Mart yerel seçimlerine girecek belediye başkan adayları ve belediye meclis üyesi aday listeleri YSK …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir