18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / GÖKSU ÖĞRETMENLERİ AĞIRLADI

GÖKSU ÖĞRETMENLERİ AĞIRLADI

GÖKSU ÖĞRETMENLERİ AĞIRLADIIMG_6482-378x280

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Esenler’de hizmet veren öğretmenleri makamında kabul etti.

Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğretmenleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’yu makamında ziyaret etti.

Esenler Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette, Belediye Başkanı Göksu, ilçedeki tüm öğretmenler adına kendisini ziyaret eden Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü Nurettin Esirkiş ve beraberindeki öğretmenleri Esenler Belediyesi’nde ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek, öğretmenlik mesleğinin kutsal ve güzel bir meslek olduğunu söyledi.

Tüm öğretmenlerin “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü kutlayan Göksu, Esenler Belediyesi olarak ilçede eğitim alanında yaptıkları çalışmaları anlatarak, ilçedeki okullar için 8,5 milyon lira harcandığını söyledi. İlçede genç nüfusun fazla sayıda olduğuna dikkat çeken Göksu, Tuna Mahallesi’ndeki Eğitim Vadisi Projesi tamamlandığında derslik sayısının artacağını ve derslik başına düşen öğrenci sayısının da İstanbul ortalamasına ulaşacağını söyledi.

ÇOCUKLARIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ

Esenler’de çok acil bir öğretmen evine ihtiyaç olduğunu kaydeden Göksu, en kısa zamanda bununla ilgili bir çalışma yapacaklarını söyledi. Göksu, önümüzdeki günlerde de okullara temizlik malzemeleri vereceklerini söyledi.

Öğrencilerin güvenliği için Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü ile birlikte okullara kameralar kuracaklarını vurgulayan Göksu, bu konuda öğretmenlere de büyük görevler düştüğünü belirterek, “Sizlere çok iş düşüyor. Çocuklarımıza sahip çıkmalıyız.” dedi.

Ziyarette Belediye Başkanı Göksu’ya Esenler’de eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi Müdürü Nurettin Esirkiş de, Esenler Belediyesi’nin eğitim alanında çok güzel çalışmalara imza attığını söyleyerek, günün anısına Belediye Başkanı Göksu’ya ilçedeki tüm öğretmenler adına bir buket çiçek hediye etti.

Belediye Başkanı Göksu da, kendisine takdim edilen çiçekleri karşılıksız bırakmayarak, öğretmenlerin hepsine birer kalem hediye etti.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir