21 Nisan 2024 , Pazar
Anasayfa / Esenler Haberleri / Göksu:Belediye başkanlarına ev sahipliği yaptı

Göksu:Belediye başkanlarına ev sahipliği yaptı

Göksu:Belediye başkanlarına ev sahipliği yaptıİstanbul Avrupa Yakası 2. Bölge Belediye Başkanları Koordinasyon Toplantısı Esenler Belediye bsk1Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun ev sahipliğinde Tekstilkent Ramada Hotel’de gerçekleştirildi. Toplantıya Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Erhan Erol, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Selim Temurci, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Celal Erdoğan ile AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan katıldı.
Hep birlikte yapılan kahvaltının ardından, ev sahibi Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler ve Esenler’de yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Toplantıda; belediye başkanları ilçelerinde devam eden projeler hakkında bilgi verdi ve ileriye dönük çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir