12 Nisan 2024 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / İnsaniyet namına arayın

İnsaniyet namına arayın

İnsaniyet namına arayın

Esenler yüzyıl’da oturan   1963   Zile/ Tokat Doğumlu Yüksel Tunç bir haftadır kayıp.Akli dengesinin yerinde olmadığını belirten Yüksel’in  Tunç’un eşi  “Yüksel hanımın artık hayatın’dan endişe etmeye başladık”dedi.Gazetemizi ağlayarak arayan Yüksel Tunç’un eşi  Yüksel hanım’ın bun’ dan 3 ay önce Yozgat/ Huzur evinde bir müddet kaldıktan sonra tekrar İstanbul Esenler Yüzyıl’ daki kendi evimize  geldiğini bun dan bir hafta önce akşam üstü kimseye haber vermeden evden ayrıldığını , aradan bir hafta geçmesine rağmen  hala kendisinden bir  haber alamadıklarını belirtti.Yüksel hanım’ı görenlerin allah rızası için Esenler’in Sesi gazetesine telefon etmelerini istiyorum diyen Yüksel Tunç’un yeşi  bir haftadır ben ve 5 çocuğum  çok perişan evde gece gündüz çocuklar anneleriniz sayıklamaktadırlar.Ne olun sesimizi duyun”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir