20 Temmuz 2024 , Cumartesi
Anasayfa / Esenler Haberleri / Kaplandan bir İlk

Kaplandan bir İlk

Kaplan Bir İlke Daha İmza Attı

 

İrem Mühendislik firması Esenlerde bir ilki gerçekleştirerek Esenlerde faaliyet gösteren ısıtma soğutma ve iklimlendirme işi yapan firmalara tanıtım organizasyonunu gerçekleştirdi.

 Esenler Kültür Merkezinde gerçekleştirilen yemekli toplantısına Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Esenler belediye başkan yardımcısının yanı sıra Müteahhitler, Emlakçılar, Dernek Başkanlarına ve yerel basın katıldı.

Esenlerde Marka olarak dünya devleri arasında yer alan ve ayrıca yerli müteşebbislerin cüzi sermayelerle kurmuş oldukları markanın tarihsel sürecine şahit olundu. Dünya devi olarak bilinen Airfel/Daikın bayisinin müşterilerine yemekli tanıtım organizasyonu gerçekleştirmesi hizmet alan müşteriler memnuniyetle karşılandı.

 

Airfel/Daikın Ürün Tanıtım ve bilgilendirme toplantısında ev sahibi olarak açılış konuşması yapan Esenler Bayisi İrem Mühendis sahibi Makine Mühendisi Mustafa Kaplan kendisini ve firmasını bayilerine şöyle tanıttı Çankırı Doğumlu, Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olup, uzun yıllardan beri Esenlerde faaliyet İrem Mühendislik Doğalgaz sektöründe

Vermiş olduğu hizmetle sektörün öncüsü olduğunu ifade etti.

 

 

Devamında Kaplan “Aktif görevlerde bulunan bir kardeşiniz, bir esnaf, bir dostunuz Mustafa Kaplan olarak, hem dostluğumuzu pekiştirmek hem de Dünya Markası Airfel/Daikın ile sizleri tanıştırmak için buradayız. Esenlerde Airfelin Ana Bayisi olarak siz dostlarımıza yıllardan beri hizmet ediyoruz. Kampanyalarımızı ve ürün tanıtımlarımızı sizlere yapmak istiyoruz. Sizleri burada ağırlamaktan ve sizlerle beraber olmaktan son derece memnunuz. Bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. Sağ olun var olun.”

 

Kaplan “burada bulunan değerli müteahhit arkadaşlarımın zor ve meşakkatli bir işle uğraştıkları biliyorum. Ama şuna emin olunuz ki, o meşakkatli işin içinde, insanlarımızı yuva sahibi yaparak çok hayırlı bir işe vesile oluyorsunuz. Biz de, bunun yanında Airfel ailesi olarak kaliteli ürünler sunarak sizlere hizmet etmek istiyoruz.

Şunu biliyoruz ki, inşaat maliyetleri her geçen gün artmaktadır. Ekonomik olmak kaliteli olmak kadar önem arz etmektedir. Bu önemi bilen Airfel kaliteli ürünlerini de siz değerli müteahhitlere ekonomik olarak ta sunuyor. Bizimle çalışan müteahhitlerimiz bilir ki, Airfel kalitesinde ve müşteri memnuiyetinde hiçbir sıkıntıları yoktur.

 

Konuşmasının sonunda Kaplan “İrem Mühendislik hizmet anlayışı ve Airfel ürünleri ile sizlerin daima yanınızdayız” dedi.

 

Tanıtım organizasyonunda gece anısına Onur plaketi alan Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu Dünya Markası Airfel/Daikın yapmış olduğu ihracatla ülke ekonomisine katkılarından dolayı Airfel/Daikın yöneticilerine ve Mustafa Kaplan’a teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

 

Dünya Markası Airfel/Daikın Ceo’su Hasan Önder konuşmasında İlk önce Akfel olarak 13 personelle ikitelli organize sanayide küçük bir işletme olarak başlanılan süreci milyon dolarlık ciro yapan dünya devleri arasına giren Airfel/Daikın markasının geçmişi hakkında detaylı bilgiler verdi.

Esenlerin saygın müteahhitlerin katılım sağladığı gecede katılım sağlayan müteahhitlere gece anısına plaketler yaptırıldığını belirten Kaplan tüm müteahhitlere iade-i ziyaret yaparak plaketlerini takdim edeceğini belirtti.

 

 

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir