18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Kayserililer’den Futbol Turnuvası

Kayserililer’den Futbol Turnuvası

Kayserililer’den Futbol  Turnuvası

Esenler Stadı’nda gerçekleştirilen 6. Tüm Kayserililer Derneği Futbol Turnuvasına, A Milli Takım Antrenörü Okan Buruk, Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, eski futbolcu İbrahim Üzülmez, Beşiktaşlı futbolcular Necip, Muhammet ve Atınç, TÜMKAYDER Derneği Başkanı Fatih Doğan ile birlikte protokol üyeleri katıldı.
Turnuvanın açılış konuşmasını yapan Tüm Kayserililer Derneği Başkanı Fatih Doğan, 6’ncısını düzenledikleri güzel organizasyonun hayırlara vesile olmasını diledi. Konuşmanın ardından, Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Tolunay Kafkas’ın vuruşuyla birlikte ilk maç başladı.A Milli Takım Antrenörü Okan Buruk ve Beşiktaşlı Futbolcu Necip Uysal da, böyle güzel bir organizasyona destek vermekten mutluluk duyduklarını vurguladı.TÜMKAYDER Başkanı Fatih Doğan, “Tüm Kayserililer Derneği olarak, Kayseri derneklerini bir çatı altında toplamak adına bir çalışma içerisine girdik. Bunlardan biri de 6’ncısını düzenlediğimiz futbol turnuvası. TÜMKAYDER geleneksel futbol turnuvasını her dönem yıldız oyuncularımız, bürokratlarımız, gazeteci kardeşlerimiz, dostlarımızla birlikte Tüm Kayserililer derneği çatısı altında organizasyon yapıyoruz. Çok keyifli anlar oluyor. Sağolsun Tolunay Kafkas hocamız, Okan Buruk, İbrahim Üzülmez, Muhammet Atınç, gazeteci arkadaşlarımız hepsi buradaydılar” dedi.Dernek Başkanı Fatih Doğan, amaçlarının bu tür organizasyonlarla gençleri spora yönlendirmek ve gençlerin spor hayatında başarılı olabilmelerini sağlamak olduğunu sözlerine ekledi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir