18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / M. TEVFİK GÖKSU ÜLKE TV’DE CANLI YAYINDAYDI

M. TEVFİK GÖKSU ÜLKE TV’DE CANLI YAYINDAYDI

  M. TEVFİK GÖKSU ÜLKE TV’DE CANLI YAYINDAYDI

Esenler Belediye Başkanı Sayın M. Tevfik Göksu, Ülke TV’deki 5. Gün programında merak edilen soruları cevapladı.

Esenler Belediye Başkanı Sayın M. Tevfik Göksu, İstanbul ve Esenler hakkında merak edilen soruları canlı yayında cevapladı. Ülke TV’deki 5. Gün programına konuk olan Sayın Göksu, Esenler’de yaşanan büyük kentsel dönüşüm sürecini ve İstanbul’u bekleyen büyük deprem riskini anlatarak, deprem için alınan önlemlere, yapılan çalışmalara da değindi.

ESENLER KENTSEL DÖNÜŞÜMDE BİR BAŞARI ÖYKÜSÜNE DÖNÜŞTÜ

İstanbul’da acil bir şekilde 300 bin konutun deprem riskine karşı yenilenmesi gerektiğini hatırlatan Sayın Göksu, Esenler halkının depreme karşı güvenli bir yaşam sürebilmeleri için belediyenin sorumluluk alanı içindeki riskli konutları dönüştürdüklerini ve hak sahiplerine depreme dayanıklı, modern, yüksek yaşam standardına sahip konutlarını teslim etmeye hazırlandıklarını vurguladı.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir