21 Şubat 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / OKUYUCULARIMIZIN YOĞUN İSTEĞİ ÜZERİNE TEKRAR YAYIN HAYATINDAYIZ….

OKUYUCULARIMIZIN YOĞUN İSTEĞİ ÜZERİNE TEKRAR YAYIN HAYATINDAYIZ….

ÖNEMLİ DUYURU
Esenlerin Güngören’e bağlı iken ESENLERİN TEK YAYIN HABER MARKASI olma düşüncesi ile 1992 yılında 240 bin nüfuslu Esenler daha ilçe olmadan kurulmuş ve önceki adı ESENGÜNALAN (Esenler Güngören ve Atışalan) adını almıştı. Daha sonra 1993 yılında Esenlerin ilçe olmasıyla “ESENLER’İN SESİ” Gazetesi olarak simi değişen gazetemiz yaklaşık 31 yıldır bu isimle yayın hayatını sürdüren
ESENLERİNSESİ bu zamana yaklaşık 500 yüz sayı yazılı basın olarak yayın hayatını sürdürmüş daha sonra bütün gazeteler gibi internet yayıncılığına dönmüştü. Bu noktada 1 Aralık 2023 tarihinden itibaren tekrar internetten yayın hayatına kaldığı yerden sürdürme kararı almış aynı zamanda YUTUBEDENDE yayın yapmayı planlamıştır. Bu noktada yayın hayatını sürdürdüğü dönemde “DOĞRUYU GÖRÜP DOĞRUYU YAZAN” gazete olarak hafızalarda kalan gazetemiz yayın hayatındaki aynı anlayış ve aynı düşüncesini devam ettirecektir. Bomba haberler ile bizi takip etmeye devam edin.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

İftiracılara yargıdan tokat gibi cevap

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Şükrü ŞAHİN hakkında mesnetsiz atılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir