24 Mart 2023 , Cuma
Anasayfa / Esenler Haberleri / Özel: Biz ülkemizin bekası için başımızı değil gövdemizi taşın altına koruz

Özel: Biz ülkemizin bekası için başımızı değil gövdemizi taşın altına koruz

Hakan Özel bire bismillah’ dedi
iÖzel :Biz ülkemizin bekası için başımızı değil gövdemizi taşın altına koruz…
yönetim kurulu üyelerinin de onayından sonra göreve başlayan Milliyetçi Hareket Partisi Esenlerin çiçeği burnunda ilçe başkanı Hakan ÖZEL Gazetemize kısa bir açıklama yaptı.
Özel açıklamasında Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur İttifakının ortak görüşleri ve alacakları kararlara uyacaklarını belirterek Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçelinin prensipleri ve partimizin ilkeleri doğrultusunda  ülkenin bekası için biz yeri gelirse taşın altına başımızı değil gövdemizi koyarız”dedi.Özel yaptığı açıklamada an itibarı ile yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte göreve başlamış durumdayız.artık bundan sonraki hedefimiz 2023 seçimleri”dir. diyerek teşkilatımızı ona göre motive edip milletimize ülkemizin genel politikaları hakkında bilgilendirme yapacağı”dedi.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir