27 Şubat 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / ÖZKAN VE GÖKSU’DAN ŞAHİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ÖZKAN VE GÖKSU’DAN ŞAHİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ÖZKAN VE GÖKSU’DAN ŞAHİN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ IMG_0856 IMG_0844                      

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu,Adalet ve Kalkınma Partisi Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan  Esenler Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı seçilen Şükrü Şahin’e ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Esenler Birleşik Esnaflar ve Sanatkârlar Odası’nın geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurul sonucu yeni başkan gazeteci Şükrü Şahin oldu. Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan ile birlikte Şahin’i Dörtyol’daki Esenler Birleşik Esnaflar ve Sanatkârlar Odası’nda ziyaret etti. Belediye Başkanı Göksu’ya teşekkür ederek söze başlayan Şahin, “Belediyesiz esnaf odası, esnaf odasız belediye olmaz. Odamız pek çok noktada belediyemizle ortak hareket ediyor” dedi.

ORTAK AKIL BELİRLEYİN

Esenler Birleşik Esnaflar ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Üyeleri’nin kendini tanıtmasıyla devam eden ziyarette, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Şahin’e hayırlı olsun temennisinde bulunarak, “Allah hayırlı hizmet etmeyi nasip etsin. Hem güzel, hem de önemli sorumluluk isteyen bir görev. Esenler’deki esnaf öncelikle ortak aklın söylediklerini belirlemelidir. Seçilmişliğin en önemli yanı da hesap verebilir olmaktır” dedi.

Esnaf Odası’nın hatıra defterini imzalayan Göksu, üyelerle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Oda’dan ayrıldı.

 

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Esnaf Odası Başkanı ŞAHİN :Poliklinik açılışı yaptı

Esenler Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Şükrü Şahin  Esenler’ de  yeni faaliyete başlayan Ağız Diş …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir