28 Mart 2023 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Rizeliler Derneğin’den Esdef’e İftar

Rizeliler Derneğin’den Esdef’e İftar

Esenler Rizeliler Derneğin’den Esdef’e İftar

Esenler Rizeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği “ESDEF” Yönetimine iftar verdi.Mimarsinan mahallesi Davutpaşa caddesi üzerinde bulunan dernek merkezinde verilen iftarın ev sahipliğini Esenler Rizeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  başkan yardımcısı Süleyman Kahveci yaptı.Rizeliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanıma Derneğinin  “ESDEF” ‘e verdiği iftara “ESDEF” Başkanı Ömer Savaş ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.Çok samimi havada geçen iftar programından sonra Esenler belediyesi tarafından  Bu yıl Esenler Dört Yol Meydanında STK ların istedikleri yerlerin kendilerine verilmemesini protosto ederek  katılmamamaları  kamu oyunun dikkatini çekmiş   bunun üzerine “ESDEF” başkanı Ömer Savaş  birde basın bildirisi yayınlamıştı.Bu noktada ESDEF bu yıl ramazan etkinliklerine katılmama kararı almış olup ESDEF”e üye derneklerde buna uymamıştı alınan karara uymayan derneklere göndernemede buluna SAVAŞ    “Yapılacak bir şey yok kendilerinin varlığını ispat etmeye çalışanlar , şunu unutmasınlarki “SÜRÜDEN AYRILAN KUZUYU KURT KAPAR” ben daha  başka bir şey söylemek istemiyorum”dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

Necmettin ERKAN AK Parti’den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. -TİCARET BAKANLIĞI ESNAF, SANATKÂRLAR VE KOOPERATİFÇİLİK GENEL …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir