23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Şu sıralar annesinin rahatsızlığıyla uğraşan Bayram Ercan’a yargıtay haklısın dedi

Şu sıralar annesinin rahatsızlığıyla uğraşan Bayram Ercan’a yargıtay haklısın dedi

Şu sıralar annesinin rahatsızlığıyla  uğraşan Bayram Ercan’a yargıtay haklısın dedi. Esenler de ilçe milli eğitim müdürlüğü görevini yürütürken. ilçe milli eğitim şube müdürü  Mecit Albayrak tarafından bölge  idari mahkemesine açtığı davayı kazanmış ve böylece Ercanın görevine son verilmişti.Bunu üzerine eski okulun’daki  görevine döndü.Ve  idari mahkemenin verdiği kararın haksızlığına inanarak davayı yargıtaya  götürerek karara ihtiraz etti. Yargıtayın bir yıl sonra  Ercanın  haklı olduğuna karar verince karara göre dönmesi gereken   senler ilçe milli eğitim müdürlüğü görevine döndü.Şu anda ilçe milli eğitim müdürü olarak göerevini sürdüren Halim Karakaya’da  geldiği il milli eğitim şube müdürlüğü görevine geri  döndü.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir