21 Şubat 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / 31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyelikleri için aday ,adaylığı müracaatları devam ediyor.
bu noktada ilk müracaatlar Adalet ve Kalkınma Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisine aday adaylığı müracaatları yapıldı. İyi Parti, Esenler Gelecek Parti, Esenler Deva Partisi ,Esenler Saadet Partisi, Esenler Yeniden Refah Partisi, Esenler HEDEP şu anda beklemede. Esenler Milliyetçi Hareket Partisi büyük ihtimalle Cumhur İttifakı ile hareket edeceğe benziyor. Adayların 15 Aralık 2023 tarihine kadar adaylarını belirlemeleri bekleniyor.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

İftiracılara yargıdan tokat gibi cevap

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Şükrü ŞAHİN hakkında mesnetsiz atılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir