21 Şubat 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Yerel seçimlere dört ay kala Kemer Mahallesine ilk kadın muhtar adayı “Altaş “GSM Sahibesi” Ecenur ALTAŞ oldu.

Yerel seçimlere dört ay kala Kemer Mahallesine ilk kadın muhtar adayı “Altaş “GSM Sahibesi” Ecenur ALTAŞ oldu.

31.Mart 2024 yerel seçimlerinde belediye başkanlığına, belediye meclis üyeliğine aday, adayları kendine yakın siyasi partileri tercih edip müracaat ederken mahalle muhtarlıkları için de direk adaylar ortaya çıkmaya başladı. Bu noktada Esenler Kemer Mahallesi muhtarlığına aday olduğunu açıklayan kadın aday bilişimci ALTAŞ GSM SAHİBESİ Ecenur ALTAŞ oldu, Altaş “Mahallemizin sorunlarını ve çözüm yollarını biliyorum” dedi. Gazetemize bir açıklama yapan ALTAŞ GSM SAHİBESİ Ecenur ALTAŞ “yıllardır Esenler Kemer Mahallemize bir kadın eli değmedi. Bunun için Esenler Kemer Mahallemize 1 Nisan 2024 itibarı ile bir kadın eli değecektir” dedi. Evet ben 1 Nisan şakasından bahsetmiyorum. Gerçeklerden bahse diyorum” diyerek açıklamasının şöyle sürdürdü.
Esenler Kemer Mahallesi Esenlerin 17 Mahallelerinden biri olduğunu belirten Mahalle Muhtar Adayı Ecenur ALTAŞ ” benim doğup büyüdüğüm Mahallemde sorunların neler olduğunu ve bu sorunları hangi Mercilerle çözüm yollarına Vakıf olduğunu bu noktada Mahalle Halkımın Kadını ile Erkeği ile Yaşlısı ile Genci ile bir dizi görüşmeler yaptıktan sonra 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Mahallemde Muhtar Adayıyım” dedi. İlerleyen en kısa zamanda Mahalle Muhtarı olduğum zaman hayata geçireceğim projelerle seçmenimin huzuruna çıkacağım diyen ALTAŞ Esenler Kemer Mahallemizde 4 ay sonra yeni yüzyılın Vizyonu ve Misyonu ile yepyeni bir Mahalle doğacak” dedi.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

İftiracılara yargıdan tokat gibi cevap

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Şükrü ŞAHİN hakkında mesnetsiz atılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir