21 Şubat 2024 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Bölükbaşı Akp’den milletvekili adaylığı için müracaat etti

Bölükbaşı Akp’den milletvekili adaylığı için müracaat etti

12 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği  genel seçimlerinde  siyasi partilere adaylık müracaatları başladı.Bu noktada 2009 yerel seçimlerin’de Esenler belediye başkanlığına aday adayı olan İBB eski Genel Müdürü Ayhan Bölükbaşı   Adalet ve Kalkınma Partisi  İstanbul İl Başkanlığına  giderek adaylık müracaatını yaptı.Adaylık müracaatını yaptıktan sonra  gezetemize bir açıklama yapan Ayhan  Bölükbaşı”Evet  12 haziran genel seçimlerinde  Adalet ve Kalkınma

Partisi  İstanbul 2. Bölgeden Milletnekili olabilmek için adaylık müracaatımı yaptım

   Bundan sonrası hayırlı olur  inşallah  çünkü ben  gerek  siyasi  gerekse  iş hayatımda hayra  talip oldum olmayada devam edeceğim mevlamız anlımıza ne yazdıysa onu yaşarız:Bundan başka her şey yalan”dedi.

Ayhan Bölükbaşı Kimdir:

1965 İstanbul  doğumlu olan Ayhan Bölükbaşı,1994 belediye seçimlerinde Esenler belediye meclis üyesi oldu.Ve 2 dönem Esenler belediye başkan yardımcılığı görevini ihfa etti Daha sonra   8  . , İstanbul Spor Etkinlikleri İşletmeciliği Tic. A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yaptı.2002 genlel seçimlerinde Akparti  3. bölge milletvekili adayı oldu ancak seçilemedi.Daha sonra 2009 yerel seçimlerde yine Ak parti Esenler belediyesi başkan aday adayı oldu. Evli ve üç  çocuk babası olan  Ayhan Bölükbaşı halen Esenlerde oturuyor.

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

İftiracılara yargıdan tokat gibi cevap

Gazetemizin imtiyaz sahibi ve Esenler Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Şükrü ŞAHİN hakkında mesnetsiz atılan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir