18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Babacan: Bende varım

Babacan: Bende varım

CHP Esenler  Belediye Meclis üyesi Hasan Babacan Gazete Esenlere   Konuştu.…
 Gazete Esenlerin  ziyaret eden CHP Esenler belediye meclis üyesi ve eski ilçe başkanlarından Hasan Babacan önemli açıklamalarda bulundu.

 

Babacan Ziyaretinde” İktidar Koşusunda Ben de Varım”dedi.…

Bundan altı ay önce kurulan Gazete Esenleri  ziyaret eden CHP Esenler belediye meclis üyesi ve eski ilçe başkanlarından Hasan Babacan önemli açıklamalarda bulundu.

Babacan açıklamasında ,sayın genel başkan iktidara koşu startını vermiştir. Bu bir maraton koşusudur. Enerjisi nefesi yeten, kendine güvenen bu maratonda yerini alacaktır. Ayak uyduramayanlar ise bu koşuda start almamalıdır. Esenlerde CHP’nin eksikleri ve hataları vardır. Partililerimizle bir araya gelerek aksayan yönlerini düzeltmeye çalışmak da bizim görevimizdir. Sandık başkanları ve sokak sorumlularının tamamlanarak isimleri il başkanlığımıza verildiği bilinmektedir. Hatta genel başkana bu isimlerin iletildiği de söylenmekte. Seçimlere altı aylık bir süre var. Çok iyi çalışarak partimize her kesimden insanları, gençleri ve kadınları katarak çalışmalar yapmalıyız. Geçmişteki ağır adımlarla yaptığımız yürüyüşü hızlandırmalıyız. Çünkü biz iktidar olmak istiyorsak herkes sorumluluğunu bilmeli ve üzerine düşeni yapmalıdır.

Ben de adayım…

Örgütün çalışma arzusunu moralini yüksek tutmak için genel başkanımız önseçim sözü vermiştir. Partinin her kademesinde önseçim yapılacaktır. Ben de bu münasebetle milletvekilliği için ikinci bölgeden aday adayıyım. Temennim şudur ki bu bölgeden en az onbeş onaltı milletvekili çıkaracağız. Bizim Esenler’de zengin bir kadromuz vardır. Ben bu partinin her kademesinde görev yaptım. Şu anda kendimi ilçe başkanı olarak yetkili görüyorum. İstanbul’da iktidar olmak hedefimizdir.

Partimize ilgi artmıştır…

İlçelerimiz üye kayıtları yapmaya devam ediyor. Partimize müracaat eden herkes kaydını rahatlıkla yaptırabilir. İlçe yönetimlerinin en önemli görevlerinden bir tanesi de budur. Tüzük gereği partimize müracaat eden herkesin kaydı yapılmalıdır. Bunun aksini düşünmek istemiyorum. Aksi düşünce de olanlar parti suçu işlemiş olurlar.

Basın gözbebeğimizdir…

Basın gözbebeğimizdir. CHP’de basından yararlanmalıdır. Basınla kavga yaparak bir yere varamazsınız. Buradan yerel basın emekçilerine doğru dürüst haber yaptıkları için teşekkür ederim. Yerel basını çok çok önemsiyorum. İşyerime gittiğimde ilçemde bölgemde neler olup bittiğini de yerel sitelere girerek öğreniyorum”dedi.

Kaynak:Gazete Esenler

Hakkında Site Yöneticisi

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir