23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Bu görüntüler Göksuyu uçurdu

Bu görüntüler Göksuyu uçurdu

 

 Bu görüntüler Göksuyu uçurduesenler

Andy-Ar Sosyal Araştırmalar Şirketi Şubat ayı en başarılı belediye başkanları araştırmasının sonuçlarını yayınladı. Türkiye geneli en başarılı ilçe belediye başkanları sıralamasında Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ikinci oldu.

 

ANDY-AR Strateji Geliştirme ve Sosyal Araştırmalar Merkezi, ‘Yerel Yönetimler Performans Araştırması’ Şubat ayı en başarılı belediye başkanları araştırmasını yayınladı. 16 Büyükşehir Belediye Başkanı sıralamasında 1.sırada Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki 2.sırada Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz yer alıyor. 

GÖKSU İKİNCİ göksu

Performans araştırmasında, Türkiye geneli en başarılı ilçe belediye başkanları sıralamasında Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül 68.9 oranla 1. sırada yer alırken Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu 61.7 oranla ikinciliği elde etti.

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, görevi geldiği 2009 yılından beri Esenler’de yürüttüğü sosyal, kültürel ve fiziksel projelerle dikkat çekti. Esenler Belediyesi’nce başarı ile uygulanan ve madde bağımlıları yeniden hayata kazandıran “% 100 Hayat”, “Esenler’in İyilik Kapısı EDİM”, “Kimsesizlerin Kimi”, “Esenler Kariyer Merkezi ESKAM”,  kadın istihdam projesi “KADEME”, güvenli gıda “ESHİP”, Esenler Gençlik ve Bilgi Evi (ESGEV), Esenler’in yüz güldüren iletişimi “ESTİM”, Esenler Belediyesi Aile Yaşam ve Danışma Merkezi “ESAYDAM”, Esenler Sanat Evi “ESEV”, “Anne Üniversitesi” gibi sosyal ve kültürel projeler, yine aynı şekilde tüm Türkiye’ye model olan “Kentsel Dönüşüm” çalışmaları bir çok belediye ve kuruma örnek teşkil etti.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir