6 Aralık 2023 , Çarşamba
Anasayfa / Esenler Haberleri / Bu halk seni kolay kolay unutamaz…

Bu halk seni kolay kolay unutamaz…

 Gazetemiz tarafın’dan yılın  en iyi bürokratı seçilen  Nazım MADENOĞLU’nun tayini çıktı

2008 yılın’dan bu yana  beş yüz bin nüfuslu    ilçede kaymakamlık  görevini ihva eden  yyine 2010 yılında  ise Esenler’in Sesi Gazetesinin  başlIMG_3794 (375 x 250)attığı yılın  “EN İYİLERİ” yarışmasın’da  Esenler halkının oylarıyla yılın  en iyi bürokratı  seçilmeyi hak kazanan  Nazım MADENOĞLU ,Mersin’in Mezitli ilçesine tayininin çıkması  İlçe halkını üzüntüye  boğdu. Ayın 20’de çıkarak resmi gazetede yayınlanan kaymakamlar kararnamesine göre  Sayın:MADENOĞLU bundan sonraki   görevini   Mersin Mezitli ilçesinde  yürütecek ,  Ramazan Bayramın’dan sonra Esenler’deki görevin’den  ayrılacak olan MADENOĞLU Esenlere gelmeden önce Balıkesir İli  Ayvalık  İlçesi Kaymakamı iken 2008 yılın’da Esenlere atanmıştı.Esenlere gelirkende Balıkesir  Ayvalık halkı tarafın’dan çok sevildiği bilinen Nazım MADENOĞLU  Esenler’de geçen beş yıllık zaman zarfın’da   Esenlerde  bir çok eserler bıraktı. Örneğin yıllardır hükümet konağı problemi çözülemeyen şu anda yapımı devam eden binanın bu duruma gelmesinde bir aktör görevi üstlendi. İlçenin sevilen mülki amiri  ünvanına sahip Nazım MADENOĞLU aradan geçen   beş yılllık zaman zarfında   halkın gönlüne  adeta bir  sosoyolog gibi    çevreye   sürekli   pozitif enerji yayması  kendisinin  sevilmesinde çok  büyük etken oldu. Halkın kaymakamı Nazım MADENOĞLUNU bir bakmışsın sokakta,bir bakmışsın caddede,bir bakmışsın esnafta,bir bakmışsın sivil toplum kuruluşların’da  gazetemizi arayan  bazı STK temsilcileri” Evet  ilçemiz’de gerek iyi günümüz’de,gerekse köyü günümüzde bizimle olan sayın:Nazım  MADENOĞLUNU gerçekten çok arayacağız.Biz STK’nın ne olduğunu sayın Kaymakamımız Nazım MADENOĞLU sayesinde öğrendik  evet bu nokta’da beş yılda ilçe halkımızla adeta kaynaşmış olan birinin  keşke bir beş yıl daha kalsaydı”dediler. Bizde Esenler’in Sesi gazetesi olarak Ramazan Bayramın’dan sonra Mersin’in  160 bin nüsuflu Mezitli  ilçesin’de göreve başlayacak olan  HABER KAYNAĞIMIZ Sayın:Nazım MADENOĞLUN’A yeni görevlerin’de sonsuz başarılar diliyoruz.

 

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler’ de Esenler ‘de siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği için aday,adaylık müracaatları devam ediyor.

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimleri için Esenlerde siyasi partilere belediye başkanlığı ve belediye meclis …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir