23 Mayıs 2024 , Perşembe
Anasayfa / Esenler Haberleri / Çatalca belediye başkanı Cem Kara İstanbul’un Sesine konuk oldu

Çatalca belediye başkanı Cem Kara İstanbul’un Sesine konuk oldu

Cem Kara  İstanbul’un cazibe merkezi Çatalca olacaktır

91.8 ‘den yayın yapan İstanbul’un Sesi Radyosu’da Ali Babanın hazırlayıp sunduğu ” Başkanlar Konuşuyor” programına konuk olan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara “Çatalcanın tarihi derinliğinin çok gerilere dayandığını belirterek geçmiş tarihte çok önemli misyon üstlenen Çatalca  ilçemiz gelecektete çok önemli misyon üstlenmeye adaydır”dedi.Yaklaşık 2 saat canlı yayında kalak Kara  zaman,zaman canlı yayına katılan  dinleyicilerinde sorularını yanıtladı.Canlı yayında  İstanbulda olası bir depremde Çatalcanın uğrayacağı zararıda anlatan Kara allah göstermesin olası bir depremde İstanbul’da  büyük bir yıkım beklenmektedir.Umuyoruz’ki bu yıkım beklenilenin çok,çok altında olur.Tabiki Çatalca’da İstanbul’un bir ilçesi ve marmaranın bşr parçası olduğuna göre etkilenecektir.Şimdi bize düşen görev hiçbir parti ayrımı yapmadan  zararın en azgariye indirilmesi için var gücümüzle çalışmamız gerekir”dedi.Ali Baba’nın sorularını  yanıtlayan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara  91.8 stanbul’un Sesi Radyosundan  oldukça memnun ayrıldı.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir