18 Haziran 2024 , Salı
Anasayfa / Esenler Haberleri / Eşlerini kursa kattılar takım elbiseyi kaptılar

Eşlerini kursa kattılar takım elbiseyi kaptılar

 Eşlerini kursa kattılar takım elbiseyi kaptılar

Esenler ilçe  Kaymakamlığı ve ilçe Milli Eğitim    Müdürlüğü tarafın’dan düzenlenen okuma yazma kursuna katılan bayan kursiyerlerin kursa katılımına yardımcı olan eşlerine  ilçe  Kaymakamı  Nazım Madenoğlu     birer takım elbise hediye etti“Yetişkinler İçin  Okuma  Yazma Eğitimi” kapsamında Esenler İlçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu,  beraberindeki Şube Müdürü Mecit Albayrak, Halk Eğitimi Müdürü Selahattin Ceylan,  Okul Müdürü Süleyman Adıyaman , Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarı Turgay Özer,  Kemer   Mahalle Muhtarı Rüstem Beyaz  ve Neyyir Turhan İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği  Başkanı Nuri Karaduman veyönetim kurulu üyeleri ile   kursiyerleri ziyaret etti. Yapılan etkinlikleri bizzat yerinde değerlendiren  Esenler ilçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu , gelişmelerden memnun olduğunu belirtti.  Bayan kursiyerlerin kursa katılımına yardımcı olan eşlerine de  Kaymakamımız Nazım Madenoğlu tarafından  birer takım elbise hediye edildi. 

Neyyir Turhan İlköğretim Okulunda  yetişkinlere yönelik 4 okuma-yazma kursu açıldı. Kurslara 47 kursiyer katıldı. İlçe kaymakamı Nazım  Madenoğlu  , “okul müdürlüğünün bu güzel çalışmaları dolayısıyla mahalle muhtarlarına, Okul  Aile Birliği üyelerine ve oku yönetimine teşekkür” etti.

 Neyyir Turhan İlköğretim Okulunda  yapılan “Meslek Tanıtım Etkinliklerİ”ne dikkat eden  Madenoğlu,bu konuda yapılan etkinlikleri de okul rehber öğretmenlerinden dinledi.  Öğrencilerin farklı alanlardaki meslekleri tanıma  ve kendilerine uygun olan mesleği seçme kapsamında  çok yararlı bir etkinlik olduğunu  belirterek  rehber öğretmenlerine ve okul müdürü Süleyman Adıyaman’ a tebriklerini iletti.

Hakkında Şükrü Şahin

Esenlerin Sesi Gazetesini genel yayın yönetmeni.TV Program yapımcısı ve sunucusu .Sarı Basın Kartı var.Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi. Günlük yayınlanan Vatan Gazetesi Haber Müdürü olan şahin evli ve iki çocuk babasıdır.

Göz Atın

AKP “YALAKASI” DÜZENİN UŞAĞI ESNAF ODASI BAŞKAN VEKİLİ

Yalakalığın bu kadarına pes Vallahi gerçekler ortada ama gerçekleri söylemeye yüreği yetmeyenlerde ortada. Sözümüz Esenler …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir